AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
livechat150x150

Májový sexík. Pod rozkvetlou třešní! - Novinky ve světě erotiky

Májový sexík. Pod rozkvetlou třešní!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Májový sexík. Pod rozkvetlou třešní!
Májový sexík. Pod rozkvetlou třešní!
03.05. 2015
Je tu květen, jak se říká, lásky čas. Líbali jste se pod rozkvetlou třešní? Pokud ano, jistě si užíváte lásky v čase májovém. Nicméně, i takový sexík pod rozkvetlým stromem by mohl být fajn, ne?

Říkáte, že jste ještě nic podobného nezkusili. Tak směle do toho! Najděte si nějakou osamělou třešni, kolem níž nechodí davy lidí do fabriky, ale zároveň u níž máte adrenalin v podobě milování venku, kdy kolem vás může klidně někdo projít. O to větší vzrušení poznáte...

Začněte líbáním, ale pomalu sahejte tam, kde normálně jen tak někdo nemůže. Uvidíte, že když půjde ruka v klín, bude muž pevný jako skála, a žena vlhkostí bude muset ždímat kalhotky. Svlékněte se do naha - a zkuste nejprve polohu zezadu, kdy se žena o strop opře rukama a vyšpulí na muže zadeček. Pak může pokračovat líbání ve stoje (i se zásuny), pokud tedy máte přibližně stejnou velikost jako váš protějšek. Úplně nejlepší ale je, když má strom větev - a pevnou - někde v úrovni hlavy jednoho z vás. Ten druhý si pak může sednout na onu větev a nechat se uspokojovat orálně, aniž by ten první musel ohnout jakkoli své tělo. Uvidíte, že lepší máj jste ještě nezažili.
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid