AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
neon-club-_150x150

Martin Kraus odhalí sexy hruď - Novinky ve světě erotiky

Martin Kraus odhalí sexy hruďzpět

tisk TISK     email POSLAT
Martin Kraus odhalí sexy hruď
Martin Kraus odhalí sexy hruď
13.04. 2018
Fanoušci Martina Krause si opět přijdou na své! Oblíbený herec se po delší době objeví na obrazovkách Televize Prima a hned svlečený do půl těla. Proč dostane nakládačku od Jana Révaie? A jakou roli ve všem sehraje Pavlína Němcová? Uvidíte v seriálu V.I.P. vraždy již tuto sobotu 14. dubna ve 20.15 na Primě.

Na své si přijdou zejména Martinovy fanynky, které budou moct obdivovat hercovu sexy svalnatou hruď. Martin Kraus coby zneuznaný umělec Igor Drtina si navíc zahraje po boku okouzlující Pavlíny Němcové. Jaký bude vztah zhýralého umělce a krásné kurátorky? A proč chce Jan Révai alias Ivan Janda mladého umělce zatknout?

Scéna, kdy se Martin Kraus, ještě rozespalý a zahalený jen v prostěradle brání zatčení, se připravovala velmi dlouho a vše se povedlo až napotřetí. Martin Kraus ale naštěstí k žádnému zranění nepřišel, maximálně si odnesl menší modřinu z toho, jak mu Jan Révai zkroutil ruku za zády.

A co o natáčení s autorkami Jitkou a Kateřinou Bártů říká Martin Kraus? »Točilo se s nimi moc hezky. Jsou to okouzlující a vysoce inteligentní ženy, před kterými má chlap jako já chuť odvést co nejlepší výkon, jen aby se předvedl a dokázal, že na to má,« komentuje s úsměvem populární herec.

Foto: Prima

Obrázky ke článku
Martin Kraus odhalí sexy hruďMartin Kraus odhalí sexy hruďMartin Kraus odhalí sexy hruď
Diskuze k článku  Martin Kraus odhalí sexy hruď
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid