AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
livechat150x150

Martina Gavriely chce miminko! - Novinky ve světě erotiky

Martina Gavriely chce miminko!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Martina Gavriely chce miminko!
Martina Gavriely chce miminko!
16.11. 2011
V Hotelu Majestic Plaza se konala rakytníková party k představení nové řady kosmetiky Regina s rakytníkem, a to za účasti řady osobností. Jejími kmotry se staly Uršula Kluková, Petra Černocká, Štěpánka Duchková, Martina Gavriely, Michaela Dolinová a Michaela Nosková.
Jako první přišla na party kontroverzní moderátorka Martina Gavriely, která se svěřila, že by chtěla mít se svým přítelem co nejdříve miminko. »Je to hodně zodpovědné, ještě s tím počkej,« odrazovala Martinu Gavriely Michaela Dolinová, zřejmě v návaznosti na to, že moderátorka chodí se svým partnerem teprve krátce.
Keř na léčbu nádorů
Uršula Kluková prezentovala rakytník jako zdravý keř i na léčbu nádorů. »Má v sobě hodně vitamínů a zvlášť před Vánoci by ho měl každý pít,« prohlásila populární herečka, která svá slova potvrdila rakytníkovým pivem, speciálně vyrobeným pro Reginu.
A pak už známé celebrity mazaly jeden druhého. Například pořadatel setkání David Novotný namazal zpěvačce Míše Noskové prsa tělovým krémem z rakytníku, který má účinky i mladistvého vzhledu. »To bude manžel Honzík koukat, až přijdu domů,« smála se Nosková. Dlužno dodat, že právě díky Novotnému Nosková svého chotě kdysi poznala…
Obrázky ke článku
Martina Gavriely chce miminko!Martina Gavriely chce miminko!Martina Gavriely chce miminko!Martina Gavriely chce miminko!Martina Gavriely chce miminko!Martina Gavriely chce miminko!Martina Gavriely chce miminko!Martina Gavriely chce miminko!Martina Gavriely chce miminko!Martina Gavriely chce miminko!Martina Gavriely chce miminko!Martina Gavriely chce miminko!
Diskuze k článku  Martina Gavriely chce miminko!
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid