AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
catering_150_150

Martina Gavriely má nová prsa! - Novinky ve světě erotiky

Martina Gavriely má nová prsa!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Martina Gavriely má nová prsa!
Martina Gavriely má nová prsa!
18.07. 2012
Před půl rokem se při pravidelné kontrole ukázalo u Martiny Gavriely podezření na prasklinu prsního implantátu.
Tento nález není úplně neobvyklý, jelikož se v době, kdy si Gavriely nechala prsa vylepšit, používaly implantáty, které nebyly na takové úrovni jako dnes. Po návratu z Dominikánské republiky už Martině nic nebránilo zákrok podstoupit a tak si po dohodě s MUDr. Karlem Urbanem z kliniky ESThÉ domluvila ideální termín operace. To, že si termín operace Martina domluvila na den jejího svátku, jen podtrhuje, jaký význam pro ni tento zákrok má.
»Na výměnu prsních implantátů jsem se sice netěšila, ale ani se nebála. Vím, že jsem v dobrých rukou. Operace proběhla úplně v pohodě. Cítím se dobře, dokonce v pátek a v sobotu už mám přehlídky. Na polehávání v nemocnici není čas. Pan doktor Urban je úžasný. Nevím, zda je to spíš jeho šikovností nebo mým tělem, ale ani první operace mě nebolela a dva dny po ní jsem už normálně fungovala. No a teď to mám úplně stejně. Je pravda, že mám posunutý práh bolesti, obě mé děti přišly na svět císařem, takže kdybych měla kvůli všemu fňukat tak brečím 365 dní v roce. Pro ty, kteří mě teď chystají zkoumat pohledem, veřejně prohlašuji, že velikost mám stejnou,« sdělila naprosto v pohodě těsně po operaci Martina.
»Martina má krásná nová prsa a už se nemusí bát, že by je musela někdy měnit. Na kontroly bude sice docházet, ale to je běžná praxe. Operace trvala cca hodinu a vše probíhalo bez komplikací. Martina vše perfektně zvládla a následně byla převezena na pokoj,« řekl nám její plastický chirurg MUDr. Karel Urban

Foto: Klinika ESThÉ
Obrázky ke článku
Martina Gavriely má nová prsa!Martina Gavriely má nová prsa!Martina Gavriely má nová prsa!Martina Gavriely má nová prsa!Martina Gavriely má nová prsa!Martina Gavriely má nová prsa!
Diskuze k článku  Martina Gavriely má nová prsa!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid