AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Martu Ondráčkovou zneškodnila zásahová jednotka! - Novinky ve světě erotiky

Martu Ondráčkovou zneškodnila zásahová jednotka!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Martu Ondráčkovou zneškodnila zásahová jednotka!
Martu Ondráčkovou zneškodnila zásahová jednotka!
26.11. 2012
Marta Ondráčková je nejen moderátorka, ale také nepříliš úspěšná bojovnice a zlodějka. Při pokusu o loupež na 8. ročníku kulturní a charitativní akce Judo Show Cup 2012 byla zneškodněna jednotkou rychlého nasazení.

Když Marta uviděla nestřežený klenot v podobě šunky na kosti, která byla určena výherci tomboly. Tato cena byla však po celý večer dobře střežena a nikdo neměl možnost se k ní přiblížit. Až najednou se v hale zhaslo a v tu chvíli si Marta uvědomila, že se jí naskytla příležitost. Neuvědomila si však, že kořist je stále dobře střežena. Přiblížila se k šunce, a když už jí měla v rukou a chystala se ji uloupit, objevila se zásahová jednotka a potížistku s použitím násilí zastavila. Marta Ondráčková je už teď na vždy poučena a loupit šunku už určitě nikdy nebude.

To Jitka Válková se na akci objevila v úplně opačném světle. Alespoň její hlas vypovídal o tom, že v jejím hrdle sedí zlatý slavík. Jitka je nejen krásná žena, ale má i obrovský talent, který dokazuje svým nádherným zpěvem. Na Judo Show Cupu zazpívala tři písně, při kterých vždy bouřlivé publikum fanoušků bojových sportů ztichlo, ani nedutalo, jen žaslo. »Já jsem hrozně ráda, že jsem si tu mohla dnes zazpívat. Tuhle nabídku jsem přijala vlastně kvůli tomu, že můj přítel má mezi judisty spoustu kamarádů a navíc je to i charitativní akce, které se ráda zúčastním,« říká s úsměvem Jitka a dodává: »Na tatami jsem ještě nikdy nezpívala a navíc bosa, zase nová zkušenost.«

V průběhu večera, kterým provázeli Marta Ondráčková a Josef Melen, mohli diváci vidět kaskadérskou show a ukázky bojových sportů jako Tilius Filipino Combat, Capoeira Mandela a Brasilian Jiu-jitsu. V závěru večera proběhlo finále Extraligy judo mužů, včetně vyhlášení výsledků extraligy a judisty roku.
Obrázky ke článku
Martu Ondráčkovou zneškodnila zásahová jednotka!Martu Ondráčkovou zneškodnila zásahová jednotka!Martu Ondráčkovou zneškodnila zásahová jednotka!Martu Ondráčkovou zneškodnila zásahová jednotka!Martu Ondráčkovou zneškodnila zásahová jednotka!Martu Ondráčkovou zneškodnila zásahová jednotka!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid