AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
neon-club-_150x150

Mazlení je horší než sex? - Novinky ve světě erotiky

Mazlení je horší než sex?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Mazlení je horší než sex?
Mazlení je horší než sex?
07.11. 2012
Mnoho lidí často touží po lidském objetí někoho blízkého. Ovšem vyrobit z objímání vynášející obchod? Proč ne!?. Jistá 29letá Američanka za hodinu svých služeb vybírá 35 dolarů (asi 690 korun). A zákazníci se prý jen hrnou. Mladá Jacqueline Samuelová potřebovala peníze na studium a tak objevila jistou díru na trhu. Nebo v mezilidských vztazích. Jísté je, že na webu své »mazlírny« tvrdí, že dotyk má léčivou sílu na duši a že u ní lze hledat odpočinek od každodenního shonu. A zákazníci se opravdu našli. »Někteří ze starších klientů, jejichž manželky už umřely, potřebují s někým být a dotýkat se s někým,« popisuje Samuelová své zákazníky. Z mladých k ní chodí ti, kteří zrovna nikoho nemají, nebo jim to ve vztahu neklape. »Někdo přijde jen proto, že je zvědavý a chce zjistit, jaké to bude,« říká mladá podnikatelka.
Na začátku byl prostý nedostatek peněz na studia a na živobytí pro svého syna. Pro její zákazníky ale platí přísná pravidla: mazlí se s nimi jedině u sebe doma a mají zakázáno se jí dotýkat v těch částech těla, jež má zakryté spodním prádlem. Přes to má oblečené ještě pyžamo.
Na svou aktivitu ale sklidila i řadu kritických ohlasů. »Někteří tvrdí, že jsem horší než prostitutka, protože mazlení je podle nich intimnější než sex,« řekla mladá žena.
Diskuze k článku  Mazlení je horší než sex?
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid