AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
neon-club-_150x150

Mezi jednotlivými »čísly« si můžete v posteli přečíst knihu! - Novinky ve světě erotiky

Mezi jednotlivými »čísly« si můžete v posteli přečíst knihu!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Mezi jednotlivými »čísly« si můžete v posteli přečíst knihu!
Mezi jednotlivými »čísly« si můžete v posteli přečíst knihu!
26.11. 2009

Hledáte vhodný vánoční dárek pro muže i ženy, který zaručeně potěší? Inu, vždy zabere něco s erotickým podtextem, protože člověk potěší druhého a většinou tím i sebe.

Ovšem život, to nejsou jen postelové radovánky. Člověk si může mezi jednotlivými fázemi milování například odpočinout četbou pěkné knihy. Jeden tip pro vás máme: v pondělí 16. 11. 2009 přišla na pulty českých knihkupectví autobiografická kniha amerického autora Normana Ollestada s názvem "Vstříc bouři". Jedná se o poutavý a skutečný příběh samotného spisovatele. Ve věku pouhých jedenácti let přežil jako jediný leteckou nehodu. Vzpomínky se ovšem stále vrací...

Kniha Normana Ollestada zaujala i filmovou společnost Warner Bros., která si na tento dobrodružný psychologický příběh koupila filmová práva.

Hlavní hrdina Norman je malý kluk, který si svůj život představoval jistě jinak. Únor roku 1979 se mu ovšem stal osudným. Prožijete s ním bolestný okamžik smrti jeho otce i snahu zachránit jeho přítelkyni Sandru. Kniha však nenabízí jen popis celého leteckého neštěstí a následného boje o život. Ve druhé rovině se dovídáme o Normanově dětství před nehodou, zejména o vztahu k jeho otci. Přísnost a svéráznost otce je odůvodněná touhou udělat ze syna špičkového lyžaře. Pocity malého kluka, který má k otci rozporuplný vztah se prolínají až do dospělosti. V závěru však Norman pozná, že právě dril a disciplína, ke které ho otec vedl, mu pomohli přežít největší katastrofu v jeho životě...

Obrázky ke článku
Mezi jednotlivými »čísly« si můžete v posteli přečíst knihu!Mezi jednotlivými »čísly« si můžete v posteli přečíst knihu!Mezi jednotlivými »čísly« si můžete v posteli přečíst knihu!Mezi jednotlivými »čísly« si můžete v posteli přečíst knihu!Mezi jednotlivými »čísly« si můžete v posteli přečíst knihu!Mezi jednotlivými »čísly« si můžete v posteli přečíst knihu!Mezi jednotlivými »čísly« si můžete v posteli přečíst knihu!
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid