AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Mezi jezevčíky došlo k setkání bývalých milenců - Novinky ve světě erotiky

Mezi jezevčíky došlo k setkání bývalých milencůzpět

tisk TISK     email POSLAT
Mezi jezevčíky došlo k setkání bývalých milenců
Mezi jezevčíky došlo k setkání bývalých milenců
22.10. 2013
Že psi do obchodů nesmějí? Pokud je pes ve značce firmy, proč ne? Není proto divu, že se to při otevření nového obchodu v centru Prahy jezevčíky přímo hemžilo, když jejich portrét visel nade dveřmi. Ovšem psíci si museli dávat velký pozor, aby je někdo nezašlápl. Přišlo totiž i mnoho zajímavých hostů, kteří se postupně neváhali i vysvléct.
Otevíral se totiž obchod italské značky elegantního neformálního oblečení Harmont & Blaine. Název a znak pochází z legendárního příběhu vévody z Harmontu a jeho věrného jezevčíka Blaina, který vévodu doprovázel na cestách kolem světa. Tato značka má ve znaku jezevčíka a tak se na slavnostním otevření objevili téměř dvě desítky živých a několik desítek plyšových jezevčíků. Ti se pak stali parťáky všech VIP v průběhu celého večera. Mezi nimi nechyběli Libor Bouček, Markéta Hrubešová, Ivana Chýlková, Andrea Kerestéšová, Iva Kubelková, Renata Langmannová, stylista Jan Pokorný, Agáta Prachařová, Aneta Vignerová. Ti všichni byli zvědaví, co se jim zalíbí a co jim padne.

Největší bulvární senzaci strhla Aneta Vignerová, která se zde potkala se svým bývalým přítelem Davidem Krausem a hned ho svlékla ze šatů! Aneta vybrala z nové kolekce outfit a oblékla Davida podle svého gusta. »Aneta má bezvadnej vkus to vím už dávno, klidně by se mohla živit jako stylistka, tak jsem se nebál, svěřit se jí do rukou,« komentoval Anetin výběr David.

Atmosféra v obchodě byla příjemná, ale také hektická. Všichni chtěli vyzkoušet co nejvíce druhů oblečení. Líbilo se tam dokonce i jezevčíkům, které neustále někdo hladil, choval. Ti, co zrovna nedrbali lovili zajímavé kousky v regálech. K ruce jim byl se svými bohatými zkušenostmi stylista Honza Pokorný. »Z tak krásného oblečení si vybere snad každý. Navíc všichni přítomní hosté mají skvělý vkus, takže jsem spíš poradil s výběrem barev a více méně jsem se mohl jen kochat,« řekl stylista Honza. Všichni si večer užili. Nejen, že si popovídali s příteli a koupili si něco na sebe, ale navíc si to vše vychutnali i se sklenkou šampaňského v ruce, jak se na celebrity patří.

Foto: Harmont & Blaine
Obrázky ke článku
Mezi jezevčíky došlo k setkání bývalých milencůMezi jezevčíky došlo k setkání bývalých milencůMezi jezevčíky došlo k setkání bývalých milenců
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid