AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Mikuláš i pro dospělé! - Novinky ve světě erotiky

Mikuláš i pro dospělé!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Mikuláš i pro dospělé!
Mikuláš i pro dospělé!
06.12. 2012
Jak dopadla návštěva Mikuláše u vás doma, tatínkové a maminky? Byly u toho nějaké slzičky, nebo bylo vaše dítko statečné? A dostalo uhlí a brambory, nebo plný pytel sladkostí?

Ať tak či onak, mikulášskou nadílku si mohou nakrásně dopřát i dospělí. Co takhle, až dnes (nebo kdykoli jindy) vaše dítko usne, zapálit si svíčky a udělat pravou čertovskou atmosféru? Manželka se převlíkne za čerta a ztrestá manžela za to, co tenhle rok provedl (od připálených vajíček po nezhasnutá světla po odchodu z bytu). Jak? Popusťte uzdu fantazii. Znásilnění ani lehkého SM se určitě potrestaný bránit nebude. Nebo myslíte, že ano...?

Pak si situaci vyměňte a muž nechť vypráší kožich ženě za to, že např. odřela při couvání automobil nebo utratila výplatu za kraviny.

No a pak ať už přijde na řadu anděl. Nejlépe ať je krásným andělem žena. Další milostné číslo nechť je andělské. Opět nabízíme jeden tip: ukažte andělovi, co je pravá láska. A to i s erotickými pomůckami, v něž se mohou změnit jeho křídla i další propriety. To bude bomba, věřte nám...!
Diskuze k článku  Mikuláš i pro dospělé!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid