AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
spolecnik_150_150

Mikulášská nadílka od Hanka servisu - Novinky ve světě erotiky

Mikulášská nadílka od Hanka servisuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Mikulášská nadílka od Hanka servisu
Mikulášská nadílka od Hanka servisu
10.12. 2009

Zlobili jste, takže si pro vás 5. prosince přišel čert? Nebo vám nadělil Mikuláš dárky, o jakých se vám ani nesnilo? Pokud jste zavítali minulou sobotu do Music Clubu Óčko v blízkosti pražského Kongresového centra, mohli jste zažít obojí. A vězte, že ani setkání s čertem nebylo nepříjemné. Do ďábelských (ale i do andělských) kostýmů se totiž oblékly sličné hostesky, které byly doslova pastvou pro mužské oko. Vynikající zábavu spojenou s mikulášskou party ještě více umocnilo veřejné vylosování originální soutěže, jež probíhala v listopadu na stránkách www.espolecnice.cz a která se stane pravidlem i v příštích měsících. Výherci, kteří v jedenáctém měsíci v roce úspěšně složili tajemné heslo na tomto webu a ještě se na ně při osudí usmálo štěstí, se mohli radovat z hodnotných cen, včetně příjemné dámské společnosti v night clubu Hanka servis. A tam už si mohl dle svého gusta vybrat, zda chce, aby se z krásných společnic stali andílci nebo pořádné ďáblice.

Obrázky ke článku
Mikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisuMikulášská nadílka od Hanka servisu
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid