AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
hostes_150_150

Mirka Šimůnka zbila žena! - Novinky ve světě erotiky

Mirka Šimůnka zbila žena!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Mirka Šimůnka zbila žena!
Mirka Šimůnka zbila žena!
07.09. 2015
Ačkoli od natočení prvního filmu o legendárním hrdinovi Rockym v podání Sylvestera Stalloneho uplynulo neuvěřitelných devětatřicet let, znají tohoto správňáka s boxerkami diváci všech věkových kategorií. A herec a moderátor Mirek Šimůnek se do něj při focení nejnovějšího prestižního kalendáře firmy LECO dokonce tak trochu převtělil.

»Rocky je symbolem odvahy, touhy, píle. A i když až tak nefandím násilným sportům, v roli Rockyho jsem se cítil příjemně. Doslova jsem si užíval údery holou pěstí do vepřových kýt. Je to zvláštní zážitek. Totéž ale naopak odpuzovalo kolegyni Sabinu. Pravda, jen do chvíle, kdy sama obdržela boxerky a měla za úkol mlátit do mě...« poznamenal Mirek na adresu kolegyně Sabiny Laurinové, která vytvořila něžnou polovinu kalendáře. Po focení se pak půvabná blondýnka nechala slyšet, že box jí k vlastnímu překvapení přinesl psychické odreagování. Což Mirek s velkorysým úsměvem okomentoval takto: »Díky našemu focení kalendáře LECO je na světě o jednu fanynku boxu vic. A o jeden můj monokl taky.«

Fotilo se celý den a aby český Rocky padal »na hubu« jen v záběru, nikoli ve skutečnosti, průběžně se občerstvoval. U talíře šunky jsme si nemohli odpustit otázku, zda si v jídle potrpí na kvalitu. »Při dnešních možnostech výběru uzenin má tuto možnost každý. A já teď už nejen podle chuti - při focení kalendáře společnosti LECO jsme měli možnost vidět na vlastní oči nejenom zázemí této velké, úspěšné a ryze české uzenářské firmy, ale byli jsme i účastníky jejího provozu. Vyzkoušeli jsme si bezpečnostní hygienické předpisy, viděli výrobnu od A do Z. A hádejte, do regálů jaké firmy teď rád s jistotou sáhnu pro uzenářské výrobky... Královská mozaika, Šunka Bohemia nebo Pečená šunka nejvyšší jakosti prostě nemají konkurenci,« vylíčil Mirek své dojmy z exkurze do šunkového království.

Foto: Leco
Obrázky ke článku
Mirka Šimůnka zbila žena!Mirka Šimůnka zbila žena!Mirka Šimůnka zbila žena!Mirka Šimůnka zbila žena!Mirka Šimůnka zbila žena!Mirka Šimůnka zbila žena!
Diskuze k článku  Mirka Šimůnka zbila žena!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid