AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
livechat150x150

Míša Kuklová přesedlala na pohádky pro dospělé - Novinky ve světě erotiky

Míša Kuklová přesedlala na pohádky pro dospělézpět

tisk TISK     email POSLAT
Míša Kuklová přesedlala na pohádky pro dospělé
Míša Kuklová přesedlala na pohádky pro dospělé
12.12. 2016
Za dveřmi jsou Vánoce, čili čas pohádek. Jedna z nejslavnějších představitelek filmových princezen, Michaela Kuklová, se ovšem letos zhostila role zcela jiné - na fotografiích pro kalendář firmy Leco, výrobce chutných a kvalitních českých uzenin, se převtělila do partnerky mafiánského bosse. Společně s Petrem Jandou tak pózovali například v limuzíně, ale i přímo ve výrobně oblíbených masných produktů. Původně si měla na drsnou femme fatale v mafiánském outfitu zahrát Petrova dcera Marta.

»Nakonec jí do toho přišly nějaké povinnosti, ale s Míšou Kuklovou jsem se setkal velmi rád,« prozradil leader kapely Olympic během přestávky, kdy se oba hlavní protagonisté občerstvovali stylovým pohoštěním. A jakpak je na tom křehká Míša s konzumací uzených pochutin? »Dávám přednost šunce před salámem, ale hlavně si vybírám podle kvality. Moc nerozumím vegetariánům, kteří nejedí maso ze soucitu se zvířaty. Napadá mne, jak by to asi na světě vypadalo, kdyby se všichni lidé stali vegetariány. Jestli by matička Země uživila nás i všechna ta zvířata...« podotkla legendární princezna Jasněnka.

Kalendář společnosti Leco se bude již tradičně křtít počátkem nového roku a jako vždy bude spojen i s předáváním finančního daru určeného na podporu konkrétním dětem.

Foto: LeCo
Obrázky ke článku
Míša Kuklová přesedlala na pohádky pro dospěléMíša Kuklová přesedlala na pohádky pro dospěléMíša Kuklová přesedlala na pohádky pro dospělé
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid