AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
satine150x150

Miss aerobik uvidí i televizní diváci - Novinky ve světě erotiky

Miss aerobik uvidí i televizní divácizpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss aerobik uvidí i televizní diváci
Miss aerobik uvidí i televizní diváci
30.12. 2009

Krásky z Miss Aerobik potěší i diváky u televizních obrazovek, konkrétně 3. ledna od půl šesté večer na TV Nova.

Jak to vlastně celé dopadlo ale můžeme prozradit už nyní. Korunku královny Miss Aerobik 2009 získala Andrea Zemánková, převzala tak pomyslnou roční štafetu od loňské vítězky Táni Bednářové. Andrea je osmnáctiletá studentka, juniorská mistryně světa ve sportovním aerobiku z Českých Budějovic (výška 175 cm, míry 89/68/91). Její výkon ocenila porota jako nejlepší a tak se slova jejího patrona Václava Noida Bárty - "Andrejka prostě nemá konkurenci" - naplnila beze zbytku.

První vicemiss je dívka číslo 10 z Hradce Králové - Kateřina Těšitelová, druhá vicemiss Markéta Holzknechtová z Plzně s číslem 6. Miss Aerobik Star (tzv. "skokanka", tedy ta, která během cca poloviny roku udělala největší posun) je číslo 8 Zlata Hrudková z Kladna, Miss Aerobik Media (hlasování veřejnosti) se stala Mirka Hladilová z Boskovic s číslem 9.

Během pořadu vystoupili Helena Vondráčková, Lucie Vondráčková, BeatBurger Band s Ondřejem Hejmou Marek Ztracený a Helena Zeťová.

Obrázky ke článku
Miss aerobik uvidí i televizní diváciMiss aerobik uvidí i televizní diváciMiss aerobik uvidí i televizní diváciMiss aerobik uvidí i televizní diváciMiss aerobik uvidí i televizní diváciMiss aerobik uvidí i televizní diváciMiss aerobik uvidí i televizní diváciMiss aerobik uvidí i televizní diváciMiss aerobik uvidí i televizní diváciMiss aerobik uvidí i televizní diváciMiss aerobik uvidí i televizní diváciMiss aerobik uvidí i televizní diváci
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid