AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Miss Čerešňáková tancuje u tyče! - Novinky ve světě erotiky

Miss Čerešňáková tancuje u tyče!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Čerešňáková tancuje u tyče!
Miss Čerešňáková tancuje u tyče!
07.06. 2013
První Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková tančí u tyče! Ne ale v nějakém erotickém klubu, ale coby součást sportovního formování postavy. Nechme promluvit samotnou Evu, jak se k netradiční zábavě dostala...

Sportování u tyče mi pomáhá skvěle tvarovat postavu a stále víc mě baví. Dlouho jsem hledala nějaký sport, který by mi celkově zpevňoval postavu – nejen jednu nebo dvě partie. Baví mě jezdit na bruslích, běhat, hrát tenis nebo beach volleybal a sport ke svému životu potřebuji, ale žádný ze zmíněných sportů není řešením na kompletní zpevnění postavy včetně problémových partií. Takže jsem vlastně pořád nějaký ten sport na zpevnění figury hledala. Loni mně kamarádka přemluvila, ať s ní začnu chodit cvičit na tyč". Já jsem si myslela, že si ze mě dělá srandu, že mám jako začít tančit u tyče?:-) Ale nechala jsem se přesvědčit a slíbila jí, že s ní na pár tréninků půjdu. Asi před rokem jsem tak začala trénovat ve Vertigo Pole Fitness a cítím, jak mi to zpevňuje a tvaruje tělo opravdu skvěle. I když je na první pohled evidentní, že to je u tyče, nejedná se o žádné kroucení kolem tyče, jak si lidé pohyb gogo tanečnic a tedy jakýkoliv pohyb u tyče představují. Je to pořádná makačka. A tak, i když není modeling mojí hlavní aktivitou, tak se jak kvůli sobě, tak kvůli příležitostné práci modelky a dnes už častěji spíše moderátorky, musím a chci udržovat ve formě. Pole a Dance Fitness mi pomohlo nejen s tvarováním postavy, ale dokonce jsem i několik kilo zhubla. Sice jsou tréninky velmi náročné a někdy se stane, že mě opravdu ruce i nohy další dny pořádně bolí nebo mám od tyče modřiny, ale baví mě to čím dál víc. Vytvarovanou postavu jsem ocenila i nedávno při celodenním focení s Honzou Vágnerem nebo před měsícem při focení jedné kampaně. V dnešní době žije mnoho lidí ve stresu, pravidelně se nestravuje či někteří kvůli hubnutí zase hladoví. Raději budu sportovat a makat u tyče, než abych hladověla. Snažím se mít zdravý a vyvážený zdravotní styl jako prioritu.
Obrázky ke článku
Miss Čerešňáková tancuje u tyče!Miss Čerešňáková tancuje u tyče!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid