AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
catering_150_150

Miss Chlebovská a spol. umějí skvěle vařit! - Novinky ve světě erotiky

Miss Chlebovská a spol. umějí skvěle vařit!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Chlebovská a spol. umějí skvěle vařit!
Miss Chlebovská a spol. umějí skvěle vařit!
06.03. 2013
Tereza Chlebovská, Tereza Fajksová, Linda Bartošová, Jitka Nováčková a Hana Věrná reprezentovaly Českou Miss v kuchyni pořadu VIP Prostřeno. Štábu evidentně chutnalo, ale vy si na výsledek musíte počkat na 18. března, kdy tato kulinářská série startuje.

Hned poté se však diváci mohou těšit na samotné finále České Miss 2013, kde Tereza Chlebovská předá definitivně svoji korunku. V soboru 23. března na obrazovkách televize Prima dojde k volbě nové české královny krásy. »Už se těším, až tu korunku předám. Na druhou stranu to byl krásný rok,« řekla Chlebovská v rozhovoru pro časopis Patriot, který vyjde v příštím týdnu...

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Miss Chlebovská a spol. umějí skvěle vařit!Miss Chlebovská a spol. umějí skvěle vařit!Miss Chlebovská a spol. umějí skvěle vařit!Miss Chlebovská a spol. umějí skvěle vařit!Miss Chlebovská a spol. umějí skvěle vařit!Miss Chlebovská a spol. umějí skvěle vařit!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid