AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
spolecnik_150_150

Miss Chlebovská mizí do Turecka - Novinky ve světě erotiky

Miss Chlebovská mizí do Tureckazpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Chlebovská mizí do Turecka
Miss Chlebovská mizí do Turecka
24.01. 2013
Být Českou Miss neznamená být jen tou nejhezčí ženou u nás. Nese to s sebou i mnoho práce, ale i zajímavých výdělků a zkušeností. Zvlášť ve světě modelingu. Své o tom ví i Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská, která opustila Českou republiku a odletěla pracovat až do slunného Turecka.
Tereza si do tohoto roku přála nové výzvy a setkání. A sotva se začal druhý lednový týden, dostala nabídku vycestovat pracovně do zahraničí. Hned jak dotočila na Barrandově pořad Prominenti, ještě ten večer odletěla rovnou z ateliéru na kopci do Turecka. Právě tam působí většina prestižních světových módních domů. Terezu si vybrala modelingová agentura Respect Models a čeká ji řada focení, módních přehlídek a natáčení reklam. »Má první zahraniční cesta bylo před lety Španělsko, kde jsem strávila asi měsíc. Nyní mě čeká přibližně pět týdnů práce v Turecku. Těším se, jsem zvědavá, co mi tato zkušenost přinese. Neodjíždí se mi z České republiky snadno, ale myslím, že je to šance a příležitost prosadit se v zahraničí, kde je modeling velmi prestižní a Turecko je velká výzva,« komentovala Tereza svoje působení v zahraničí.
Na finále České Miss 23. března už ale Tereza Chlebovská bude zpátky, aby mohla pomyslně předat korunku královny krásy příští České Miss. I tak se ale bude moci těšit na mnohé pracovní »výlety«.
Diskuze k článku  Miss Chlebovská mizí do Turecka
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid