AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
queens_150_150

Miss Deaf World krásná Italka - Novinky ve světě erotiky

Miss Deaf World krásná Italkazpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Deaf World krásná Italka
Miss Deaf World krásná Italka
14.07. 2011
Absolutní vítězkou Miss Deaf World 2011 se v rámci finálového večera v Praze stala dívka z Itálie Ilaria Galbuserová, která získala i titul Miss Sympatie. První vicemiss se stala Ruska - Elena Korchaginová a druhou dívka z Indonesie Dian Inggrawati Soebangilová. Z titulu Miss Deaf Europe se radovala Běloruska - Natallia Rabavová.
Celým večerem provázeli Eva Decastelo a Petr Vojnar. Během finále zasedli do poroty moderátorka Michaela Ochotská, Česká Miss 2010 Jitka Válková, Mirek Cipra, rosnička Jana Adámková, zpěvačka Heidi Janků, hokejista Roman Červenka s přítelkyní Veronikou Machovou, stylista a vizážista Kája Pavlíček a herečka Jana Sováková.
Překvapením večera bylo hudební vystoupení České Miss Jitky Válkové a Sámera Issy. Texty písní, které zpestřily program, byly převedeny do znakového jazyka.
Finalistky se divákům nejprve představili ve třpytících se šatech. Neslyšící dívky dokázaly, že se ve všem vyrovnají slyšícím Miss. Diváci mohli zhlédnout volné disciplíny, promenádu v plavkách a závěrečné defilé ve večerních šatech.
Obrázky ke článku
Miss Deaf World krásná ItalkaMiss Deaf World krásná ItalkaMiss Deaf World krásná ItalkaMiss Deaf World krásná ItalkaMiss Deaf World krásná Italka
Diskuze k článku  Miss Deaf World krásná Italka
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid