AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
hostes_150_150

Miss dětských domovů ve Strakonicích - Novinky ve světě erotiky

Miss dětských domovů ve Strakonicíchzpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss dětských domovů ve Strakonicích
Miss dětských domovů ve Strakonicích
02.05. 2012
Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská se stala porotkyní 13. ročníku celorepublikové soutěže Miss dětských domovů 2012, která se konala v Kulturním domě ve Strakonicích. Atmosféra byla strhující. Do posledního místečka zaplněný sál povzbuzoval své favoritky bouřlivým potleskem.

Záštitu nad celou akcí převzal náčelník Generálního štábu Armády České republiky, generál Vlastimil Picek. V rolích dalších porotců se představili starosta Volyně Ing. Václav Valhoda, Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská, majitelka modelingové agentury ve Strakonicích Věra Vondrášková a další. Devět soutěžících dívek se porotě představilo ve čtyřech kolech mezi kterými nechyběla přehlídka odpoledních a večerních šatů, volná disciplína, pohovor s moderátorem či promenáda v plavkách. Do hlasování se mohli zapojit také diváci v sále, kteří volili dívku, která jim byla svým projevem nejsympatičtější. Získala tak titul Miss sympatie.

Obrázky ke článku
Miss dětských domovů ve StrakonicíchMiss dětských domovů ve StrakonicíchMiss dětských domovů ve StrakonicíchMiss dětských domovů ve StrakonicíchMiss dětských domovů ve StrakonicíchMiss dětských domovů ve Strakonicích
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid