AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
hostes_150_150

Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoru - Novinky ve světě erotiky

Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoruzpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoru
Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoru
31.10. 2016
Vítězkou Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoru. Českou republiku reprezentovala na světové soutěži v Manile na Filipínách devatenáctiletá Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková z Ostravy. Ta sice přes maximální nasazení mezi Top 16 nepostoupila, s prázdnou se ale vracet nebude. V rámci talentové disciplíny skončila z 83 účastnic druhá a medaile za druhé místo v Talent Show Miss Earth 2016 patří právě jí. Z Filipín se bude vracet dnes, a to obohacená o mnoho zážitků, zkušeností i nové kamarádky.

»Pobyt na Filipínách a přípravy na finálový večer byly zajímavé, ale také velmi náročné a s minimem času na oddych. Náš program byl maximálně nabitý, spaly jsme pár hodin denně a navštívily mnoho míst. Obrovským zážitkem pro mě byla návštěva národního parku v městě Davao a velká módní přehlídka, na které jsme předváděly šaty místního návrháře. Také jsem moc ráda, že po mně na Filipínách zůstane památka v podobě zasazených stromů. Doufám, že vyrostou, budou silné a hodně dlouho vydrží,« shrnuje s úsměvem několikatýdenní pobyt na Filipínách Kristýna.

V průběhu příprav byla Kubíčková v kontaktu s rodinou i novým produkčním týmem České Miss a sdílela průběžné zážitky a informace o zdravotním stavu. Stejně jako před svým odletem se totiž i na Filipínách potýkala se zdravotními komplikacemi, ale její statečnost a odhodlání jí pomohly překonat oslabení a vyčerpání organismu. Kristýnu nesmírně podporovali rodiče, fanoušci i celý tým.

»Kristýnku jsme sledovali, podporovali ji a průběžně s ní komunikovali, a když se objevily nečekané komplikace, pomáhali jsme jí je řešit. Je to ale nesmírně odvážná holka, která ukázala, co v ní je. Krátce na to, co se opětovné zdravotní problémy řešily, uspěla v talentové soutěži a všem nám udělala velkou radost. Reprezentovala Českou republiku, jak nejlépe mohla, a jejího výkonu i přístupu si vážíme,« uvedlo nové vedení soutěže v čele s Evou Čerešňákovou a Martinem Ditmarem.

Během vyhlašovacího večera Kristýna Kubíčková vynesla šaty se žlutou dvoukolovou hedvábnou sukní a transparentním vrškem, bohatě zdobeným ručně našívanými barevnými kameny a korálky, které pro tuto událost vytvořila módní návrhářka Dominika Sedláčková. Finálové šaty doplnily diamanty od společnosti Lucy Diamonds. V průběhu svého pobytu na světové soutěži se Kristýna předvedla hned v několika večerních i koktejlových šatech z dílny Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových, šperky pro tuto příležitost zapůjčila Olga Kopalová z kolekce Šenýr Bijoux.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z EkvádoruMiss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z EkvádoruMiss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z EkvádoruMiss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z EkvádoruMiss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z EkvádoruMiss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoru
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid