AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
spolecnik_150_150

Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoru - Novinky ve světě erotiky

Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoruzpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoru
Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoru
31.10. 2016
Vítězkou Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoru. Českou republiku reprezentovala na světové soutěži v Manile na Filipínách devatenáctiletá Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková z Ostravy. Ta sice přes maximální nasazení mezi Top 16 nepostoupila, s prázdnou se ale vracet nebude. V rámci talentové disciplíny skončila z 83 účastnic druhá a medaile za druhé místo v Talent Show Miss Earth 2016 patří právě jí. Z Filipín se bude vracet dnes, a to obohacená o mnoho zážitků, zkušeností i nové kamarádky.

»Pobyt na Filipínách a přípravy na finálový večer byly zajímavé, ale také velmi náročné a s minimem času na oddych. Náš program byl maximálně nabitý, spaly jsme pár hodin denně a navštívily mnoho míst. Obrovským zážitkem pro mě byla návštěva národního parku v městě Davao a velká módní přehlídka, na které jsme předváděly šaty místního návrháře. Také jsem moc ráda, že po mně na Filipínách zůstane památka v podobě zasazených stromů. Doufám, že vyrostou, budou silné a hodně dlouho vydrží,« shrnuje s úsměvem několikatýdenní pobyt na Filipínách Kristýna.

V průběhu příprav byla Kubíčková v kontaktu s rodinou i novým produkčním týmem České Miss a sdílela průběžné zážitky a informace o zdravotním stavu. Stejně jako před svým odletem se totiž i na Filipínách potýkala se zdravotními komplikacemi, ale její statečnost a odhodlání jí pomohly překonat oslabení a vyčerpání organismu. Kristýnu nesmírně podporovali rodiče, fanoušci i celý tým.

»Kristýnku jsme sledovali, podporovali ji a průběžně s ní komunikovali, a když se objevily nečekané komplikace, pomáhali jsme jí je řešit. Je to ale nesmírně odvážná holka, která ukázala, co v ní je. Krátce na to, co se opětovné zdravotní problémy řešily, uspěla v talentové soutěži a všem nám udělala velkou radost. Reprezentovala Českou republiku, jak nejlépe mohla, a jejího výkonu i přístupu si vážíme,« uvedlo nové vedení soutěže v čele s Evou Čerešňákovou a Martinem Ditmarem.

Během vyhlašovacího večera Kristýna Kubíčková vynesla šaty se žlutou dvoukolovou hedvábnou sukní a transparentním vrškem, bohatě zdobeným ručně našívanými barevnými kameny a korálky, které pro tuto událost vytvořila módní návrhářka Dominika Sedláčková. Finálové šaty doplnily diamanty od společnosti Lucy Diamonds. V průběhu svého pobytu na světové soutěži se Kristýna předvedla hned v několika večerních i koktejlových šatech z dílny Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových, šperky pro tuto příležitost zapůjčila Olga Kopalová z kolekce Šenýr Bijoux.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Miss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z EkvádoruMiss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z EkvádoruMiss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z EkvádoruMiss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z EkvádoruMiss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z EkvádoruMiss Earth 2016 se stala Katherine Espinová z Ekvádoru
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid