AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
livechat150x150

Miss Gabriela Kratochvílová je zasnoubená! - Novinky ve světě erotiky

Miss Gabriela Kratochvílová je zasnoubená!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Gabriela Kratochvílová je zasnoubená!
Miss Gabriela Kratochvílová je zasnoubená!
01.10. 2014
Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová se od svého vítězství v březnu loňského roku nezastavila. Povinnosti vítězky soutěže krásy se snažila skloubit s magisterským studiem a od letošního léta i s moderováním večerních zpráv na Primě. Konečně si v minulém týdnu vybrala poslední výhru – exotickou dovolenou od Eso Travel. S přítelem Filipem se rozhodli užít si ráj uprostřed Indického oceánu na Maledivách.

»Na opravdovou dovolenou jsem čekala dlouho, ale že mě potká něco tak úžasného, o tom jsem si snad ani nesnila. Maledivy jsou opravdu místem snů a zamilovat si je musí každý. Užívala jsem si slunce, nekonečně modré moře, šnorchlování, průzračnou vodu, čerstvé ovoce a zeleninu, poznávání ostrova na kole, přírodu, všechny možné letní sporty. Také jsem poprvé rybařila. A úspěšně!«, rozplývá se sympatická kráska a dodává »ovšem to nejkrásnější, co nám ostrov nabídl, byla romantická atmosféra, kterou můj partner využil a v jednom velmi krásném a nečekaném okamžiku při západu slunce mě na pláži požádal o ruku. Byla to chvíle a dovolená, na kterou budu vzpomínat celý život. Jsem neuvěřitelně šťastná a – zasnoubená! Děkuji Eso travel za jedinečnou péči a dovolenou snů!«.

Gabriela už je zpět a vrací se ke svým »missím« a moderátorským povinnostem, potutelný úsměv a štěstí z očí už jí ale nezmizí. Tak uvidíme - do roka a do dne u oltáře? :-)

Foto: archiv Gabriela Kratochvílová
Obrázky ke článku
Miss Gabriela Kratochvílová je zasnoubená!Miss Gabriela Kratochvílová je zasnoubená!Miss Gabriela Kratochvílová je zasnoubená!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid