AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Miss Kotková nafotila kampaň, ve které ji nepoznáte! - Novinky ve světě erotiky

Miss Kotková nafotila kampaň, ve které ji nepoznáte!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Kotková nafotila kampaň, ve které ji nepoznáte!
Miss Kotková nafotila kampaň, ve které ji nepoznáte!
02.12. 2016
Česká Miss World 2016 Natálie Kotková se krátce před odletem na jednu z nejprestižnějších světových soutěží krásy změnila při focení v šatech splněných přání k nepoznání. Fotografie vznikly, stejně jako šaty, na podporu dobré věci. Šaty se po návratu Natálie z Miss World, soutěže, jež je velmi úzce spjata s charitou, vydraží a celý výtěžek bude věnován dětskému oddělení FN Motol.

Součástí světové soutěže je i disciplína Beauty with a Purpose (krása s účelem) a právě při ní se česká kráska představí v šatech splněných přání z ateliéru Rodná Hrouda. Šaty, v nichž díky make-upu a paruce Natálii Kotkovou nepoznáte, vznikaly tak, že děti z onkologického oddělení FN Motol nakreslily obrázky, které zobrazují jejich životní přání charakteru - čím by chtěly být až vyrostou a nebo kam by se rády podívaly. »Tato přání byla speciální technikou přenesena na látku a poté jsme ji nechali nabarvit indigem. Tato technologie barvení a tisku je velmi stará, mnozí ji znají pod názvem modrotisk,« upřesnila návrhářka Marie Stará.

Bavlněná sukně s originálním modrotiskem nese obrázky, znázorňující přání dětí z Motolské nemocnice. Na látce sukně se objevují motivy jako čtyřlístek, symbol štěstí, srdce jako láska, rty jako úsměv, hudba, dům, rodina, zdraví a mnoho dalších. Některé z nich nakreslila přímo v nemocnici s dětmi Kotková. »Bylo to dojemné a zároveň krásné. Jsem ráda, když se krása může spojit s podporou druhým a i v tom duchu jsme na Miss World připravili s týmem České Miss moji videoprezentaci,« prozradila Natálie a dodala: »Na světovou soutěž a zážitky s ní spojené se nesmírně těším a to, co mi úspěch v soutěži Česká Miss nabízí, jsou opravdu jedinečné zážitky.«

Finále se uskuteční ve Washington DC se 18. 12. 2016. Na letiště půvabnou blondýnku přivezl její partner Petr Lexa, který se musel se svojí láskou na několik týdnů se slzou v oku rozloučit.

Foto: MISS EVENTS, Rodná Hrouda/Petr Kozlík a Instagram Petr Lexa
Obrázky ke článku
Miss Kotková nafotila kampaň, ve které ji nepoznáte!Miss Kotková nafotila kampaň, ve které ji nepoznáte!Miss Kotková nafotila kampaň, ve které ji nepoznáte!Miss Kotková nafotila kampaň, ve které ji nepoznáte!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid