AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
spolecnik_150_150

Miss Králová se předvedla bez make-upu - Novinky ve světě erotiky

Miss Králová se předvedla bez make-upuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Králová se předvedla bez make-upu
Miss Králová se předvedla bez make-upu
29.04. 2013
Nejvnadnější Miss ČR Lucie Králová (31) se poprvé ukázala před objektivem fotoaparátu úplně nenalíčená. Byli jsme u toho, když se v pražském kadeřnickém salonu Studio MJ v ulici Karoliny Světlé připravovala na důležitou společenskou akci.

Ke svému kadeřníkovi a vizážistovi Martinu Žifčákovi dorazila Lucie bez make-upu a dokázala, že modelky jsou krásné nejen po nánosu šminek. Modelka si nechala u svého vlasového guru k nádherným zeleným šatům vyčesat obří drdol, Martin jí vytvořil dokonalý make-up a Lucie mohla vyrazit. »Sama bych vlasovou kreaci doma nezvládla, a pokud jde o významné akce, nikdy se ani o nic podobného zásadně nepokouším. Vyčesat si drdol není žádná brnkačka, a tak se raději svěřím do rukou odborníků a nemusím se obávat o výsledek,« vysvětlila nám Králová.

Její partner, hokejista Jiří Šlégr (41), si prý doma vystačil sám. K žádnému kadeřníkovi by ho prý nedostala. »Tak to si buďte jistí, že ne. Vystačí si doma s hřebenem a navíc by se zbláznil, kdyby ho načapali fotografové u kadeřníka. Není ten typ. Ze stadionů je zvyklý na množství diváků i blesky fotoaparátů, ale při úpravě vlasů v kadeřnickém salonu by ten zájem asi nepřežil,« dodala se smíchem misska.

Foto: www.martin-zifcak.cz
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid