AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
queens_150_150

Miss Monika Leová překonala obavy - Novinky ve světě erotiky

Miss Monika Leová překonala obavy zpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Monika Leová překonala obavy
Miss Monika Leová překonala obavy
01.12. 2014
Mezi známé tváře, které pravidelně bezplatně darují krev, se tentokrát poprvé zapojila i Česká Miss Earth 2013 Monika Leová.

»Myšlenkou jít darovat krev jsem se zabývala už dříve, ale přítel má strach z jehel, tak se mnou jít nechtěl, a sama jsem k tomu nenašla odvahu,« uvádí Monika, která se nakonec přece jen ke svému prvnímu odběru odhodlala. Jelikož ale modelka nevěděla, do čeho přesně jde, měla z odběru obavy. »Měla jsem určitě trochu strach. Nevěděla jsem, jak na to moje tělo bude reagovat a slyšela jsem, že ne všichni to zvládají dobře.«


Monika to ale zvládla víc než dobře a slabost nebo malátnost po odběru ji vůbec netrápily. Sympatická moderátorka naopak hýřila optimismem a dobrou náladou a po odběru se zvídavě zeptala: »To bych mohla jít příští týden znovu nebo jak často se chodí?« Na transfúzním oddělení Thomayerovy nemocnice by takovou sympatickou dárkyni viděli určitě rádi každý týden, ale vzhledem k lékařským doporučením mohou ženy darovat plnou krev maximálně čtyřikrát do roka.

I když si Leová z odběru odnesla malou modřinu, určitě se chce stát pravidelnou bezplatnou dárkyní krve a na transfúzní oddělení se za čtvrt roku vrátit. »Překvapilo mě to, že ten odběr téměř vůbec nebolel. Jen jsem nevěděla, že si mám už i po prvotním kontrolním odběru místo vpichu držet a udělala se mi tam malá modřina. Příště už budu vědět, jak na to,« prozradila se smíchem misska, která určitě půjde krev darovat znovu a ráda by k odběru přesvědčila i svého přítele.

I v období chřipek se na transfúzním oddělení sešlo poměrně hodně známých tváří, které rády podporují dobrou věc. Další z bezplatných odběrů krve mají za sebou manželé a moderátoři Zorka a Míra Hejdovi, zpěváci Viktor Dyk a Petr Kutheil, herec Braňo Polák nebo missky Lucie Smatanová či Eva Čerešňáková.

Foto: Tomáš Martínek
Obrázky ke článku
Miss Monika Leová překonala obavy Miss Monika Leová překonala obavy Miss Monika Leová překonala obavy Miss Monika Leová překonala obavy Miss Monika Leová překonala obavy Miss Monika Leová překonala obavy
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid