AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
hostes_150_150

Miss Nováčková křtila novou kolekci - Novinky ve světě erotiky

Miss Nováčková křtila novou kolekcizpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Nováčková křtila novou kolekci
Miss Nováčková křtila novou kolekci
13.12. 2011
Česká Miss 2011 Jitka Nováčková pokřtila novou kolekci hodinek Prim Souhvězdí za asistence nejkrásnějších účastnic soutěží krásy posledních let. Missky si užívaly předvánoční sraz, který navíc okořenila přítomnost dvou ligových fotbalistů. Ti v zajetí krásek ztráceli pojem o čase.

Unikátní kolekci Souhvězdí vytvořila společnost MPM Quality se svou značkou PRIM společně s nejznámějším českým astrologem Petrem Messanym. Ten přiřadil ke každému kraji České republiky souhvězdí, které toto území nejlépe vystihuje. Zaměřil se na specifické krásy, kterými každý kraj oplývá a vybral souhvězdí, v jehož příběhu se objevují společné rysy.

Tak jako se hodináři MPM Quality s Petrem Messanym zabývali krásami českých krajů, hledá soutěž Česká Miss každý rok v těchto krajích nejkrásnější dívku republiky. Díky tomu je tato limitovaná kolekce hodinek určena právě pro finalistky České Miss 2012. Proto se kmotrou kolekce nemohl stát nikdo jiný, než krásná Jitka Nováčková, Česká Miss 2011, která své zápěstí ozdobila modelem Jižní Ryba, určeným pro jihočeský kraj, odkud modelka pochází.

Hodinky obdivovaly také Miss ČR 2004 Jana Doleželová, II. Česká Vicemiss Bára Kolářová, Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, I. Česká Vicemiss 2007 Eva Čerešňáková a II. Vicemiss ČR 2007 Veronika Chmelířová. Celým křtem návštěvníky v roli moderátora provázel herec Otakar Brousek mladší, který se svou láskou k hodinkám netají.

Foto: ceskamiss.cz
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid