AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
spolecnik_150_150

Miss Nováčková plná zážitků! - Novinky ve světě erotiky

Miss Nováčková plná zážitků!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Nováčková plná zážitků!
Miss Nováčková plná zážitků!
11.09. 2012
Česká Miss 2011 Jitka Nováčková získala v loňské soutěži kromě korunky a spousty sponzorských darů také pozvání generálního partnera soutěže Allianz pojišťovny na Paralympijské hry 2012.

Ty měly včera v Londýně své slavnostní zakončení a Jitka už je zpátky v Praze. Na paralympiádě navštívila jako host Allianz pojišťovny basketbal a cyklistiku a pobyt na hrách v britské metropoli v ní zanechal opravdu silný zážitek:

»Je to neuvěřitelná akce, jsem moc ráda, že jsem měla možnost se jí i s kamarádem zúčastnit. Celý Londýn paralympiádou žije, všude jsou pomocníci, kteří radí kudy kam a ta atmosféra je neopakovatelná. Navíc je to silný zážitek, když si člověk uvědomí, nad jakými problémy se ve svém životě pozastavuje a přitom potom vidí handicapované sportovce, kteří si plní své sny a nikdy to nevzdali.«

Foto: ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
Miss Nováčková plná zážitků!Miss Nováčková plná zážitků!Miss Nováčková plná zážitků!Miss Nováčková plná zážitků!Miss Nováčková plná zážitků!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid