AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
satine150x150

Miss Plastic má umělá prsa! - Novinky ve světě erotiky

Miss Plastic má umělá prsa!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Plastic má umělá prsa!
Miss Plastic má umělá prsa!
22.10. 2009

Možná kroutíte hlavou nad tím, jaké královny krásy se dají ve světě volit. Máme tu nejkrásnější blondýnu, tmavovlásku, zrzku, volí se Miss aerobik, nejsvůdnější Romka či nejhezčí dáma v letech.

Ale v Maďarsku šli ještě dál. Porota vybírala Miss Plastic 2009, to znamená nejkrásnější ženu, jež nemá s přírodními půvaby vůbec nic společného. Soutěžící musely mít silikonová prsa, upravený obličej, »nastřelené« vlasy či odsátý tuk, aby se mohly zúčastnit »večera nepřírodní krásy«. Vedle své výšky, váhy a věku, musela každá dívka uvést místo a datum zákroku a taky jméno chirurga. Vítězkou se stala dvaadvacetiletá Réka Urbanová, která zabodovala díky umělým ňadrům. Pokud jste ovšem naopak milovníky přírodních těl a obličejů, schválně se vás zeptáme: ruku na srdce, poznali byste, že vítězky byly zkrášlené?

Obrázky ke článku
Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!Miss Plastic má umělá prsa!
Diskuze k článku  Miss Plastic má umělá prsa!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid