AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Miss Survival je Markéta Matoušová - Novinky ve světě erotiky

Miss Survival je Markéta Matoušovázpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Survival je Markéta Matoušová
Miss Survival je Markéta Matoušová
24.04. 2017
Přírodní hygienu, sbírání bylinek na čaj nebo tvorbu přírodních nástrojů na práci či obranu si vyzkoušely finalistky České Miss 2017, které přijely podpořit Natálie Kotková a Kristýna Kubíčková na jejich druhé soustředění. Třináct finalistek dokazovalo své schopnosti a bojovalo o titul Česká Miss Survival 2017, který po nejlepším výkonu získala Markéta Matoušová. Tu jako vítězku kurzu určili oba instruktoři, jenž se dívkám věnovali a učili je základům přežití.


»Kurz přežití je pro mě úžasná zkušenost a zároveň nezapomenutelný zážitek. Naskytly se momenty, které nebyly vůbec jednoduché, ale musely jsme si poradit. Myslím si, že jsme se s tím všechny vypořádaly skvěle. Člověk si totiž vůbec neuvědomuje, že může nastat doba, kdy si budeme muset poradit bez vody, elektřiny nebo mobilního telefonu. A v té chvíli začne ten pravý boj o přežití. Rozhodně všem doporučuji si něčím takovým projít! Šla bych do toho klidně znovu,« prozradila hned po návratu z lesa pětadvacetiletá Markéta Matoušová. Ta při hodnocení šikovnosti, odvážnosti, statečnosti i odhodlání získala nejvíce bodů a titul Česká Miss Survival 2017. Památný diplom i poukaz na kurz přežití další úrovně získala od instruktorů společnosti Outdoor Survival. Ti se finalistkám dva dny intenzivně věnovali a předali jim mnoho užitečných rad.

Druhý den za dívkami do lesa přijela i Česká Miss World 2016 Natálie Kotková spolu s Českou Miss Earth 2016 Kristýnou Kubíčkovou, aby si spolu s finalistkami některé úkoly vyzkoušely a dodaly dívkám ucházejícím se o titul Česká Miss odvahu. »Líbilo se mi, jak byly holky statečné a ty výzvy překonaly. Teď po ukončení kurzu se o tom bavíme s úsměvem. Bylo to prý hlavně o kontrolování psychiky, což si myslím, že se dá přenést i do běžného života. Myslím si, že při cestě za korunkou i po jejím získání čeká holky mnoho těžkých výzev, rozhodnutí a zkoušek. Ty budou muset překonávat samy, dle svých přesvědčení, a nebát se jít si za svým. Bude to i těžké, takže si třeba budou moci vzpomenout, co překonaly na kurzu,« uvádí Natálie.


Mezi úspěšné absolventky kurzu patří i dvacetiletá studentka z Břeclavi Silvie Hirtová, která další soustředění České Miss hodnotí: »Nelituju ani jedné minuty, kterou jsme strávily na tomto kurzu v přírodě. Tyto výlety z komfortní zóny člověku opět připomenou, jak důležité je vážit si jinak obyčejných věcí jako je postel nebo teplá sprcha. Většina lidí na zeměkouli takový luxus nemá a nám se to zdá jako běžná věc. Navíc jsem si během kurzu, mimo tohoto uvědomění, i perfektně vyčistila hlavu. Když je zima, věci jsou mokré a začíná se stmívat, zajímáte se jen, jak tyto záležitosti vyřešit a ne o nic jiného, takže to byl zároveň perfektní relax. Kurz hodnotím jedenácti body z deseti.«

A co všechno krásné, ale zároveň i odvážné dívky zažily? I když měly kvůli chladnému a vlhkému počasí nocleh v teple a pod střechou, nechali je instruktoři Outdoor Survival vyzkoušet si hygienu v přírodě. Dívky se mohly umýt sněhem, zuby si čistily přírodním uhlím – tedy vychladlými uhlíky z ohně, následně sbíraly na louce i v lese bylinky a lístky maliníku, borůvek nebo kopřiv na čaj. Ten si připravily na ohni, jež připravily z větví a za pomoci tampónu ze stoprocentní bavlny a křesadla. Na ohni si také opekly bramborové placky, na které si udělaly těsto z přefiltrované vody a bramborové mouky, nebo v druhé části dne pstruhy, které musely samy vykuchat a opéct. Každá z finalistek si z kurzu něco odnesla a jak většina z nich prohlásila, budou si nyní daleko více vážit věcí, které považovaly za samozřejmé.

Soustředění dívek pokračuje v luxusním hotelu Villa Memories, kde jsou pro dívky připraveny další workshopy, focení i relax ve wellness.

Foto: Miss Events / David Váňa
Obrázky ke článku
Miss Survival je Markéta MatoušováMiss Survival je Markéta MatoušováMiss Survival je Markéta MatoušováMiss Survival je Markéta MatoušováMiss Survival je Markéta MatoušováMiss Survival je Markéta Matoušová
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid