AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
satine150x150

Miss Vignerová vytáhla Krause na nákupy - Novinky ve světě erotiky

Miss Vignerová vytáhla Krause na nákupyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Miss Vignerová vytáhla Krause na nákupy
Miss Vignerová vytáhla Krause na nákupy
03.06. 2011
Miss České republiky Aneta Vignerová vytáhla na nákupy svého partnera Davida Krause, ale bylo jasné, že nakupování je hlavně ženská záležitost. Zatímco si Vignerová nakupování užívala, těšil se její partner na společný oběd, který následoval po návštěvě několika obchodů.

»S Davidem máme oba dva rádi kvalitní kosmetiku, takže jsme v obchodě s kosmetikou a parfémy strávili poměrně hodně času. Mně to samozřejmě nevadí, ale David by to měl nejraději za chvíli z krku. Když už jde do obchodu, tak tam moc času nestráví. Dnes jsem mu slíbila, že nakoupím kosmetiku nejen sobě, ale i jemu, tak se ochotně přidal a jsem ráda, že nemusím nakupovat sama,« objasnila se smíchem Vignerová a ukazovala partnerovi, co mu vybrala.

Vignerová randí s hudebníkem a hercem Davidem Krausem od konce loňského roku a jejich vztah jen kvete. Kromě spokojenosti a zamilovanosti si pár velmi rozumí a snaží se společně trávit každou volnou chvíli. »Oba dva máme svoje povinnosti, ale když zrovna nepracujeme, snažíme se být spolu a užívat si každou volnou chvíli,« poodhalila fungování vztahu Miss ČR 2009.

Kraus výběru produktů a nakupování moc času nevěnuje, protože vsází na předchozí zkušenosti. »Mám své oblíbené produkty a značky a ty používám už několik let. Trpím atopickým ekzémem a jediné, co mi na to pomáhá, je přírodní kosmetika. Clinique mi vyhovuje a hlavně mě ta kosmetika zbavila problémů, takže jsem rád, že vím, které produkty zvolit. Tím pádem mám nákupy raz dva hotové,« smál se David Kraus.
Obrázky ke článku
Miss Vignerová vytáhla Krause na nákupyMiss Vignerová vytáhla Krause na nákupyMiss Vignerová vytáhla Krause na nákupyMiss Vignerová vytáhla Krause na nákupyMiss Vignerová vytáhla Krause na nákupy
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid