AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
livechat150x150

Missky mají napilno. Boty, vlasy i vaření - Novinky ve světě erotiky

Missky mají napilno. Boty, vlasy i vařenízpět

tisk TISK     email POSLAT
Missky mají napilno. Boty, vlasy i vaření
Missky mají napilno. Boty, vlasy i vaření
04.05. 2015
Nejkrásnější ženy České republiky mají vskutku napilno. Nejen vaření, o němž jsme již psali, čeká »missky« po soutěži. Naposledy navštívily salon krásy.

V kadeřnickém salonu Franck Provost ve Slovanském domě v Praze, se starají už šestým rokem o hřívy krásných vítězek a finalistek soutěže Česká Miss. Majitelka salonů paní Marie Mixová prozradila, že právě oni stojí za změnou dříve polodlouhého účesu na krátký sestřih České Miss 2013 Gabriely Kratochvílové.

Ten ji nejen odlišil od ostatních adeptek na vítězství v roce 2013, ale I od vítězek ostatních ročníků. Gábina se dokonce díky tomu dostala i do České knihy rekordů, která nedávno vyšla.

V poslední dubnový den si daly tři krásné vítězky rovněž dostaveníčko v butiku Nero Giardini v OC Flóra v Praze, aby si vybraly boty a střevíčky do své garderoby, které dostaly jako součást své výhry.

Všechny tři dívky se shodly na tom, že nejčastěji nosí pohodlné tenisky, které v jejich botníku převažují. V našem partnerském obchodě strávily více než hodinu a nakonec odcházely spokojené a s úsměvem na tváři.

Foto: Česká Miss 2015/Navarafoto.cz
Obrázky ke článku
Missky mají napilno. Boty, vlasy i vařeníMissky mají napilno. Boty, vlasy i vařeníMissky mají napilno. Boty, vlasy i vařeníMissky mají napilno. Boty, vlasy i vařeníMissky mají napilno. Boty, vlasy i vařeníMissky mají napilno. Boty, vlasy i vaření
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid