AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
followme150x150

Missky odhalily svá sexy těla! - Novinky ve světě erotiky

Missky odhalily svá sexy těla!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Missky odhalily svá sexy těla!
Missky odhalily svá sexy těla!
20.04. 2011
Průběžná péče o štíhlou linii se vyplatila II. vicemiss ČR 2007 Veronice Chmelířové, České vicemiss 2005 Michaele Štoudkové i České vicemiss 2009 Tereze Budkové, protože všechny tři modelky si vybralo kosmeticko-estetické centrum Slim&GO jako své tváře pro novou plavkovou sezónu. Missky již při aprílovém počasí odhalily svá sexy těla a jen v letních bikinách pózovaly fotografovi při focení atraktivní kampaně.

Lékař a zpěvák Ali Amiri pomáhá ženám i mužům s hubnutím
Centrum bezbolestné liposukce rozšířilo svoji nabídku služeb o odborné konzultace a nedávno začal v pražské pobočce Slim&GO působit odborník s praktickými zkušenostmi, MUDr. Ali Amiri. Známý zpěvák ze soutěže Superstar dokončil už před čtyřmi lety studium medicíny a aktivně se věnuje oborům estetiky, kosmetiky a korektivní dermatologie. »Jsem rád, že mohu radit pacientům a klientům při hubnoucím plánu a konzultovat jejich představy v kombinaci se zdravotním stavem. Je velmi motivující vidět u klientů už po prvním měsíci po konzultaci úspěšné výsledky své práce,« uvedl ke své lékařské praxi Ali Amiri.

Veronika Chmelířová přijela na focení kampaně z jižní Moravy, kde se kromě učení na zkoušky věnuje i intenzivním přípravám na letní veselku. »Nabídka na focení pro Slim&GO mi udělala radost, i když jsem jela až ze Znojma. Hodně se teď totiž učím a současně chystáme s partnerem svatbu. Práci modelky se ale průběžně věnuji pořád. Výkyvy váhy mě netrápí, ale nedávno jsem si nechala radiofrekvencí ošetřit stehna a boky, vypíná to kůži a zabraňuje celulitidě,« upřesnila Chmelířová, která už brzy řekne ano hokejistovi Milanovi Procházkovi.

Michaela Štoudková se v minulosti poměrně trápila nadbytečnými kilogramy, ale dnes je se svojí postavou spokojena a suverénně pózovala bikinách. »Když mě čeká přehlídka ve spodním prádle nebo focení v plavkách, dbám o sebe daleko přísněji. Snažím se jíst poměrně zdravě a několikrát denně, pravidelně cvičím a před focením v plavkách jsem navíc vyzkoušela i bezbolestnou liposukci. S výsledkem jsem spokojena, protože se cítím lépe! Do invazivní metody bych ale nikdy nešla. Kavitací se mi podařilo zbavit se bezpečně několika centimetrů navíc.«

Třetí sexy modelka Tereza Budková pracuje střídavě v Česku i v sousedním Německu, kde má sice hodně zajímavé nabídky, ale kvůli studiu na vysoké škole musí práci omezovat. Okatá tmavovláska prozradila, že při péči o svoji postavu sází na ruční lymfatické masáže. »Německá agentura mě sice hubnout nenutí, i tak se ale musím udržovat, abych nepřibrala. Nedávno jsem se zrovna vrátila z Hamburku, dále mě čekají další pracovní cesty, a proto se hlídám, sportuji a chodím na lymfodrenáže,« odkryla svoje ověřené zkušenosti misska.

Ali Amiri se jedné části focení missek také zúčastnil a podle něj to modelkám nesmírně slušelo. Doporučil jim však, aby dramaticky nehubly a průběžně se udržovaly. Podle něj je krásné tělo výsledkem soustavné péče, ať už třeba v kombinaci s lymfatickými masážemi nebo neinvazivními metodami hubnutí. Ty se těší oblibě i v arabském světě, odkud se Amiri nedávno vrátil ze své praxe. »Moje sestra je také lékařka, věnuje se dietologii a nedávno jsem navštívil stejnou kliniku, na které v Kuvajtu pracuje. Je to fajn, že si mohu občas přivézt cenné zahraniční zkušenosti z blízkého východu. Následně zkušenosti využívám v Praze a radím těm, kteří s váhou nebo svým vzhledem bojují.«

Obrázky ke článku
Missky odhalily svá sexy těla!Missky odhalily svá sexy těla!Missky odhalily svá sexy těla!Missky odhalily svá sexy těla!Missky odhalily svá sexy těla!Missky odhalily svá sexy těla!
Diskuze k článku  Missky odhalily svá sexy těla!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid