AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
satine150x150

Missky pustily do světa lampiony štěstí - Novinky ve světě erotiky

Missky pustily do světa lampiony štěstízpět

tisk TISK     email POSLAT
Missky pustily do světa lampiony štěstí
Missky pustily do světa lampiony štěstí
20.01. 2012
Finalistky České Miss 2012 se rozloučily s ostrovem Phuket a s luxusním pětihvězdičkovým hotelem The Kee Resort and Spa slavnostním večerem. V jeho závěru pak společně pouštěly ze střechy hotelu lampiony štěstí. Co si každá z nich přála se sice těžko dozvíme, ale doufáme, že všechna jejich přání budou splněna. Z Phuketu se pak dopravily letadlem do hlavního města Bangkoku, kde stráví posledních pár dní.

Thajci jsou velmi milí, pohostinní, zdvořilí a mírumilovní lidé, proto kam dívky přijdou, vítají je s obrov-ským nadšením. Velký ohlas take vyvolávají u místního tisku. Objevily se dokonce na titulní stránce prestižních novin Thai Rat což se zde považuje za velký úspěch. Náklad těchto novin se totiž pohybuje v milionech kusů.


Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Missky pustily do světa lampiony štěstíMissky pustily do světa lampiony štěstíMissky pustily do světa lampiony štěstíMissky pustily do světa lampiony štěstíMissky pustily do světa lampiony štěstíMissky pustily do světa lampiony štěstí
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid