AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
satine150x150

Missky se přiznaly! Tajemství krásy? Lipodestrukce! - Novinky ve světě erotiky

Missky se přiznaly! Tajemství krásy? Lipodestrukce!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Missky se přiznaly! Tajemství krásy? Lipodestrukce!
Missky se přiznaly! Tajemství krásy? Lipodestrukce!
10.08. 2011
Vicemiss ČR 2009 Hana Věrná a Česká vicemiss 2005 Michaela Štoudková mají svá tajemství, jak si udržet štíhlou linii, a jedním z nich je i neinvazivní metoda hubnutí zvaná lipodestrukce. I když ke zdravému životnímu stylu patří správné složení stravy, pohyb a určitě i dodržování vlastních zásad, nedá ani jedna vicemisska na moderní cesty hubnutí dopustit.

»Určitě se o svoji postavu musím starat, protože nepatřím mezi ty, které mohou sníst cokoliv a nepřiberou ani deko. V jídle si ráda dopřeji, příliš se neomezuji, ale doplním to sportem a procházkami s pejskem. Protože jsem už několikrát fotila i katalog plavek, jsou pro mě důležité detaily vzhledu a každý centimetr navíc hraje bohužel svoji roli. Lipodestrukcí v salonu Slim&GO se mi daří na problematických partiích vždy odstranit centimetry navíc a sama se při focení cítím lépe,« uvedla Hanka Věrná, která si pochvaluje i ruční lymfodrenáž, při které se jí podaří odvodnit organismus a odplavit z něj škodliviny ven.

Misska Štoudková sice dře až pětkrát týdně v posilovně a sportování patří neodmyslitelně k jejímu životnímu stylu, ale také se potýká s problémem, že ne všechny partie mohou být dokonalé jen díky sportu. »Sport a pravidelný pohyb jsou nejlepší cestou ke zpevnění postavy a hubnutí, ale za možnost ultrazvukového rozpuštění tuků a úbytek několika centimetrů na obvodu jsem vždycky velmi ráda. Třeba před důležitým focením nebo přehlídkou si zajdu na lipodestrukci a mám jistotu, že mám pak při předvádění oblečení lepší míry a snadněji všechno zapnu,« prozrazuje se smíchem.

Lipodestrukce je metoda podobná kavitaci – bezbolestné neinvazivní liposukci, ale s rozdílem, že nový typ modelačního ultrazvuku rozeznává odlišnosti tkání. Cílená ultrazvuková lipodestrukce s vakuem, volitelnou vlnou a modulovanou intenzitou umožňují přesně tvarovat požadovanou partii. Přístroj s medicínskou certifikací působí jen tam, kde je potřeba, a tak si modelky i ostatní klientky Slim&GO mohou vybrat´jen ta místa, která chtějí při ošetření zacílit a následně působí ultrazvuk přesně podle typu a hloubky tukové tkáně, genetických předpokladů a problematických partií.

Obrázky ke článku
Missky se přiznaly! Tajemství krásy? Lipodestrukce!Missky se přiznaly! Tajemství krásy? Lipodestrukce!Missky se přiznaly! Tajemství krásy? Lipodestrukce!Missky se přiznaly! Tajemství krásy? Lipodestrukce!Missky se přiznaly! Tajemství krásy? Lipodestrukce!Missky se přiznaly! Tajemství krásy? Lipodestrukce!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid