AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
queens_150_150

Missky se vznášely vzduchem - Novinky ve světě erotiky

Missky se vznášely vzduchemzpět

tisk TISK     email POSLAT
Missky se vznášely vzduchem
Missky se vznášely vzduchem
04.09. 2012
Dokonalá pleť, krásný úsměv, ladná chůze a božská postava. To vše mají krásné dívky společné. Málokdo si ale umí představit, že nic z toho není zadarmo.
Na pěkné postavě se musí poctivě pracovat. O tom ví své i missky Tereza Chlebovská a Linda Bartošová. Lindě se poctivá příprava vyplatila a díky ní zabodovala na Miss World a dostala se do TOP 10 Beach Fashion o nejkrásnější postavu v plavkách. Terezu cesta na Miss Universe teprve čeká, a tak neponechává nic náhodě a chodí pravidelně své tělo »mučit« do fitka. Obě si proto nenechaly ujít slavnostní otevření klubu PURE Jatomi Fitness v Galerii Butovice.
»Otevření nového fitka PURE v Galerii Nové Butovice mi udělalo obrovskou radost. Mám to teď z domova coby kamenem dohodil, tak sem budu chodit ještě častěji, což se mi teď, když se připravuji na Miss Universe jenom hodí,« radovala se Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská.
Obě dívky si s nadšením vyzkoušely nové revoluční cvičení na hrazdičkách, které najdete exkluzivně v klubech PURE, a to Jukari Fit To Fly. Nezúčastněnému připadá, jakoby se cvičící vznášeli. Není to ale tak jednoduché, jak se zdá. O tom se na vlastní kůži přesvědčily i Tereza s Lindou. »Tenhle typ posilování mě zaujal už dříve a vždy jsem měla chuť si to vyzkoušet. Při tomto zdánlivě jednoduchém cvičení musíte zapojit snad všechny svalové skupiny a trochu se bojím, že teprve zítra zjistím, jaké další svaly na těle mám,« komentovala svůj výkon se smíchem na rtech Linda Bartošová.
Obrázky ke článku
Missky se vznášely vzduchemMissky se vznášely vzduchemMissky se vznášely vzduchemMissky se vznášely vzduchemMissky se vznášely vzduchem
Diskuze k článku  Missky se vznášely vzduchem
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid