AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
neon-club-_150x150

Missky Smatanová a Čerešňáková byly odmítnuty - Novinky ve světě erotiky

Missky Smatanová a Čerešňáková byly odmítnutyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Missky Smatanová a Čerešňáková byly odmítnuty
Missky Smatanová a Čerešňáková byly odmítnuty
18.12. 2015
Jednou za čas se známé tváře sejdou i mimo společenské události či večírky, a to na transfúzním oddělení. Bezplatným darováním půllitru krve chtějí podpořit dobrou věc.

Předvánočního odběru organizovaného Evou Čerešňákovou se původně mělo zúčastnit více jak deset známých osobností, ale pracovní vytížení či období nachlazení, chřipek a jiných zdravotních problémů to dovolilo jen několika odhodlaným. Nakonec ani ti nebyli po odebrání vzorku a zdravotní prohlídce propuštěni k hlavnímu odběru.

Krev tak tentokrát daroval jen moderátor Martin Čermák, který nebyl na transfúzním oddělení úplným nováčkem. Z odběru krve strach nemá a bral to s humorem: »Jak zhubnout půl kila za 5 minut? Stačí trochu pustit žilou,« prohlásil a dodal: »Doufám, že příště se nás sejde víc. Po těch svátcích se půl kila dolů bude hodit.« On sám chce krev pravidelně darovat a inspirovat k tomu i druhé. Právě to je záměr iniciátorky Čerešňákové, která krev daruje pravidelně již mnoho let a tentokrát sama krev darovat nemohla.

»Je to složité, protože krev může darovat jen 100% zdravý člověk. Stačí třeba větší vytížení, stres, nesprávná výživa nebo nachlazení a jakmile nejsou hodnoty jednotlivých složek v krvi v pořádku, není dotyčný k odběru puštěn. Za pár dnů může být vše jinak, ale v daný den zkrátka není vhodný dárce,« upřesňuje Eva a podotýká, že pravidelné darování krve je pro každého člověka i dobrá prevence, protože si může pravidelně kontrolovat svůj zdravotní stav. Mezi mnohaleté dárce krve patří i sympatická vicemiss Lucie Smatanová, která nebyla stejně jako hudebník Petr Kutheil nebo Eva Čerešňáková k odběru tentokrát doporučena.
Obrázky ke článku
Missky Smatanová a Čerešňáková byly odmítnuty
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid