AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
satine150x150

Missky ukázaly své křivky na plovárně - Novinky ve světě erotiky

Missky ukázaly své křivky na plovárnězpět

tisk TISK     email POSLAT
Missky ukázaly své křivky na plovárně
Missky ukázaly své křivky na plovárně
24.05. 2011
Na 51. Film párty v pražské Občanské plovárně si pořadatelé pro přitomné hosty připravili kromě avizovaného filmu Čertova nevěsta i přehlídku plavek Trico Line.

V těch své krásné křivky předvedly například I. vícemiss ČR 2009 Lucie Smatanová, finalistka Miss ČR 2008 a Miss Východních Čech Romana Pavelková, finalistka České Miss 2011 a držitelka titulu Miss čtenářů Blesku Tereza Dobrová nebo finalistka Miss ČR 2009 Petra Venclová. Módní přehlídku s nadšením sledovala moderátorka Markéta Mayerová, která přiznala, že drží přísnou dietu. »Je to tak, musím se sebou začít něco dělat. Dneska jsem si k dietnímu programu přidala i malé fitness v podobě skládání dřevěných prken, takže zítra se asi nebudu moci hýbat,« smála se Markéta.

Stále se věnuje moderování, bytovému designu, vrátila se k malování a přiznala, že se jí začalo stýskat po televizi. A jak se s odstupem času dívá na svůj rozchod s otcem své dcery Agáty Slávkem Bourou? »Nám dvěma to prostě nevyšlo a každý už si žijeme svůj vlastní život, ale v prvé řadě jsme oba rodiči a podle toho se chováme. Slávek má s Agátou naprosto úžasný vztah a myslím si, že my, jako rodiče, fungujeme skvěle. Mezi mnou a Slávkem probíhá normální komunikace, dokonce spolu moderujeme některé akce. Jednoduše, každý si jdeme svou cestou a pokud vás zajímá, jestli mám chlapa, tak zatím jsem pořád sama. Ale věřím, že někde na mě ten můj partner čeká a v podstatě to nijak zvlášť neřeším,« ukončila rozhovor Markéta.
Obrázky ke článku
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid