AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
satine150x150

Missky v obležení turistů na Karlově mostě - Novinky ve světě erotiky

Missky v obležení turistů na Karlově mostězpět

tisk TISK     email POSLAT
Missky v obležení turistů na Karlově mostě
Missky v obležení turistů na Karlově mostě
05.04. 2012
Jen několik hodin po slavnostním galavečeru České Miss se všechny tři vítězky vrhly do pracovního tempa. Hned pár hodin po korunovaci je čekalo první velké focení pro Blesk magazín, jehož kulisou se stal Karlův most. Všechny vítězky zde pózovaly před objektivem Jaroslava Urbana a ve svůdných koktejlkách z dílny Táni Kováříkové a s korunkami na hlavách budily zasloužený rozruch kolemjdoucích. Davy turistů v zimních bundách a kožiších se zde zastavovaly a v jednu chvíli téměř zneprůchodnily Karlův most. Podívejte, jak vznikalo toto focení a jak to dívkám slušelo. Vítězky jsou nyní v jednom kole a poskytují jeden rozhovor za druhým, účastní se chatů se čtenáři a fotografují snímky s profesionály. A vedou si zatím znamenitě!
Foto: ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
Missky v obležení turistů na Karlově mostěMissky v obležení turistů na Karlově mostěMissky v obležení turistů na Karlově mostěMissky v obležení turistů na Karlově mostě
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid