AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
followme150x150

Missky vyváděly na večírku s Adélou... - Novinky ve světě erotiky

Missky vyváděly na večírku s Adélou...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Missky vyváděly na večírku s Adélou...
Missky vyváděly na večírku s Adélou...
11.01. 2013
Už je tradicí, že se na začátku roku na Žilní klinice sejdou přátelé a pacienti primáře MUDr. Oty Schütze. K velmi dobrým přátelům a pravidelným účastníkům této každoroční události patří i kolega doc. MUDr. Jan Měšťák. Poklidné a důstojné setkání »narušily« tentokrát tři krásné finalistky soutěže České Miss. Tato trojice budila pozornost nejen u mužů, a když kamsi i s panem doktorem zmizely, zavládly obavy, zda se pan primář ještě vrátí. Během chvíle se však vše vysvětlilo.
V loňském roce navštívila kliniku Česká Miss Word 2011 Denisa Domanská a nechala si odstranit drobné mateřské znaménko. Řekla o tom svým kamarádkám Báře Kolářové a Mirce Košťanové a obě projevily zájem okouknout nejen pana doktora a kliniku, ale hlavně tu mašinku, která znaménka odstraňuje opravdu téměř bezbolestně.
Nejprve přišla na řadu Mirka. Pan doktor si chtěl znaménko pozorně prohlédnout, ale Denisa, která už je v ordinaci trochu jako doma, si s panem primářem vyměnila roli a začala sama kamarádku vyšetřovat. »Tak to už jsem tady skoro zbytečný, nebo naopak budu mít novou šikovnou kolegyni, kterou nakonec ještě potřebujeme,« pochvaloval si fotografovi Ota Schütz. »S holkami je v ordinaci sice legrace, ale přeci jen se nechám raději vyšetřit od pana doktora,« smála se Mirka Košťanová. Na samotné odstranění znaménka na tomto večírku samozřejmě nedošlo, ale termín je domluvený.
Když už se krásky sešly na klinice, musel se pan doktor pochlubit i svým nejnovějším přístrojem, který slouží nejen k redukci celulitidy, ale také k zlepšení kvality, pevnosti a pružnosti kůže a částečně i k zeštíhlení. »Adélu, jak přístroj nazýváme, zatím k odstranění celulitidy nepotřebujete. Mohly by se vám však zalíbit masáže, které slouží jako prostředek pro regeneraci pokožky, nebo jako příjemná relaxace,« předváděl dívkám přístroj pan doktor.
Dostat se do zázemí kliniky, na operační sál, nechat se mezi sklenkami šampaňského vyšetřit, to je opravdu nevšední zážitek všech tří krásek, které se na domluvené drobné bezbolestné zákroky již těší.

Foto: Žilní klinika
Obrázky ke článku
Missky vyváděly na večírku s Adélou...
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid