AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Missky zazářily na veletrzích - Novinky ve světě erotiky

Missky zazářily na veletrzíchzpět

tisk TISK     email POSLAT
Missky zazářily na veletrzích
Missky zazářily na veletrzích
23.08. 2012
Veletrhy STYL a KABO jsou již dvacet let nedílnou součástí českého a slovenského módního trhu a patří mezi nejprestižnější kontraktační veletrhy ve středovýchodní Evropě. Jubilejní pokračování bylo příležitostí k oslavám a retrospektivnímu ohlédnutí do minulosti. Hlavní slovo ale samozřejmě měla budoucnost reprezentovaná módními kolekcemi pro sezonu jaro/léto 2013. Nedílnou součástí veletrhu byly módní přehlídky. V pravidelném rytmu se zde střídaly přehlídky kolekcí dámské a pánské módy a kolekcí prádla, plavek a punčochového zboží.Hlavní modelkou přehlídky prádla a plavek byla Česká Miss Earth 2012 Tereza Fajksová. Zdatně jí u toho sekundovaly Česká Miss World 2011 Denisa Domanská a finalistka České Miss 2011 Dominika Opplová. Autorem fotografií je Petr Volgemut.

Foto: ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
Missky zazářily na veletrzíchMissky zazářily na veletrzíchMissky zazářily na veletrzíchMissky zazářily na veletrzíchMissky zazářily na veletrzích
Diskuze k článku  Missky zazářily na veletrzích
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid