AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
followme150x150

Missky zazářily na veletrzích - Novinky ve světě erotiky

Missky zazářily na veletrzíchzpět

tisk TISK     email POSLAT
Missky zazářily na veletrzích
Missky zazářily na veletrzích
23.08. 2012
Veletrhy STYL a KABO jsou již dvacet let nedílnou součástí českého a slovenského módního trhu a patří mezi nejprestižnější kontraktační veletrhy ve středovýchodní Evropě. Jubilejní pokračování bylo příležitostí k oslavám a retrospektivnímu ohlédnutí do minulosti. Hlavní slovo ale samozřejmě měla budoucnost reprezentovaná módními kolekcemi pro sezonu jaro/léto 2013. Nedílnou součástí veletrhu byly módní přehlídky. V pravidelném rytmu se zde střídaly přehlídky kolekcí dámské a pánské módy a kolekcí prádla, plavek a punčochového zboží.Hlavní modelkou přehlídky prádla a plavek byla Česká Miss Earth 2012 Tereza Fajksová. Zdatně jí u toho sekundovaly Česká Miss World 2011 Denisa Domanská a finalistka České Miss 2011 Dominika Opplová. Autorem fotografií je Petr Volgemut.

Foto: ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
Missky zazářily na veletrzíchMissky zazářily na veletrzíchMissky zazářily na veletrzíchMissky zazářily na veletrzíchMissky zazářily na veletrzích
Diskuze k článku  Missky zazářily na veletrzích
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid