AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
satine150x150

Místo kraťasů sukně! U mužů... - Novinky ve světě erotiky

Místo kraťasů sukně! U mužů...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Místo kraťasů sukně! U mužů...
Místo kraťasů sukně! U mužů...
10.06. 2013
Přízné nařízení švédských železnic poněkud osobitým způsobem vyřešila mužská část zaměstnanců. Vnitřní regule totiž jasně říkají, že zaměstnanci drah mohou nosit jen dlouhé kalhoty, nebo sukně. A co udělali strojvůdci v situaci, kdy v horkých dnech bylo práci k nevydržení? Sundali kalhoty a sáhli po jediném – co jim vnitřní nařízení dovolovalo. Po sukních.
Strojvůdce každý rok v létě trápí vysoké teploty v kabině lokomotivy. Jak uvedl jeden ze strojvůdců společnosti Roslagsbanan, teploty v kabině často dosahují více než 35 stupňů. Jenže již minulý rok vedení firmy rozhodlo, že je nepřijatelné, aby zaměstnanci vyměnili povinnou uniformu za kraťasy. Proti sukním ale nikdo nemohl nic namítat.
Vnitřní pravidla zaměstnancům nedovolují nosit kraťasy, jak je tomu například u nás. Striktně jsou jmenovány pouze dlouhé kalhoty a sukně pod kolena. Na druhý zmíněný oděv se myslelo v souvislosti se ženami, mužům ale jejich nošení zakázat nelze. »Kdybychom na to reagovali jiným způsobem, byla by to diskriminace,« řekl šéf komunikačního oddělení společnosti Thomas Hedenius.

Jak dodal, povinný styl odívání zavedli kvůli tomu, aby pracovníci železnic vypadali reprezentativně a upraveně. A jak tiskový mluvčí reagoval na fakt netradičně osukněných strojvůdců? »Sukně vypadá mnohem seriózněji než krátké kalhoty,« řekl Hedenius.

To by nás zajímalo, jak na to asi přišel...
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid