AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

Modelka Langmanová: Na cukroví zručná nejsem - Novinky ve světě erotiky

Modelka Langmanová: Na cukroví zručná nejsemzpět

tisk TISK     email POSLAT
Modelka Langmanová: Na cukroví zručná nejsem
Modelka Langmanová: Na cukroví zručná nejsem
21.11. 2016
Modelka Renata Langmanová, kterou jsme potkali na happeningu Štrůdl s tématem jednoty, prozradila, co si o tom myslí a jak se připravuje na blížící se svátky.

»Moc se mi to líbí a určitě tu nejsem naposledy. Je to nabíjející a jsem příjemně překvapená. Potkala jsem se tu dnes s Veronikou Kašákovou a Luckou Špakovou. Je to přesně rok, co jsme spolu s holkama byly v Číně, a pamatuju si, že to bylo hodně duchovní. Holky tam vyslovily nahlas svoje vesmírné přání a dneska jsem hrozně šťastná za ně, že se jim to splnilo. Lucka pořádá tyhle úžasné happeningy a Veronika má svůj nadační fond a možnost pomáhat dětem, které prožívají dnes to, co kdysi ona.« neskrývá své dojetí půvabná blondýnka.

O Renatě málo kdo ví, že vystudovala Policejní akademii ČR s červeným diplomem. Aktuálně se věnuje modelingu, fotí kampaně u nás i v zahraničí a věnuje se i rodinému krbu.

A co pro Renatu znamená jednota? »Pro mě je to soulad těla a duše, to je pro mě jednota.« říká charismatická blondýnka s drinkem, který si sama umíchala v mobilním baru Schweppes the Bar, který byl součástí happeningu Štrůdl.

»Na Vánoce se těším, ale to co s tím souvisí, nákupy dárků a podobně, to je pro mě spíš stres. Nechávám to na poslední chvíli a tím vlastně podporuju i stres kolem toho, ale neumím si na to najít čas dříve, aby to bylo v klidu. Těším se hlavně na to, že se s manželem zastavíme a dopřejeme si pak klid. Ten shon opadne a o to víc si ten klid pak umím vychutnat.« promluvila o Vánocích Renata. »Taky se těšim, máme s holkama takovou tradici, že se sejdeme u jedné z kamarádek v bytě, dáme si drink a pečeme spolu cukroví. Mám kamarádky hlavně modelky a musím říct, že na to nejsme tolik zručné, takže je legrace. Občas se nám něco nepovede nebo přemýšlíme, jak ten správný postup vlastně je. Co udělat nejdřív a jak na to vlastně, takže se u toho s holkama královsky bavíme.«

Foto: Schweppes the Bar
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid