AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
spolecnik_150_150

Modelky si to užily! - Novinky ve světě erotiky

Modelky si to užily!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Modelky si to užily!
Modelky si to užily!
15.05. 2012
V neděli 13. dubna proběhl v Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem 7. ročník módní přehlídky Krása pomáhá dětem”. Nad akcí převzala záštitu hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.

V roli modelek se představily Jitka Válková, Andrea Kloboučková, Iveta Lutovská, Lucie Králová, Monika Žídková, Denisa Domanská, Lucie Smatanová, Hana Věrná, Nikol Plzáková, Veronika Chmelířová, Veronika Pompeová, Veronika Kopřivová, Michaela Štoudková a Elen Černá.

První část přehlídky patřila modelům z ústeckého butiku Trucino. Následovalo představení sportovního oblečení Werso. Dále mohli diváci obdivovat modely návrháře Marcela Holubce ze Slovenska a přehlídku svatebních šatů salonu Noblesse Paris. Na závěr programu pozval moderátor Alexandr Hemala organizátorku večera Lenku Kocmanovou Taussigovou a náměstka pro zdravotní péči MN MUDr. Liehneho, kteří předali šek na částku 220.000,-Kč a šek na dětskou kosmetiku v hodnotě 43.836,-Kč, kterou věnovala společnost Zepter International.

Všechny modelky poté společně navštívily Dětskou chirurgii a Novorozenecké oddělení nemocnice a předaly dětem dárky. Za uplynulých šest ročníků se organizátorce akce Lence Kocmanové-Taussigové získat pro nemocnici 2.000.000,-Kč.

Foto: ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
Modelky si to užily!Modelky si to užily!Modelky si to užily!Modelky si to užily!Modelky si to užily!Modelky si to užily!
Diskuze k článku  Modelky si to užily!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid