AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
neon-club-_150x150

Moderátor Leoš Mareš vyvedl přítelkyni mezi piráty - Novinky ve světě erotiky

Moderátor Leoš Mareš vyvedl přítelkyni mezi pirátyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Moderátor Leoš Mareš vyvedl přítelkyni mezi piráty
Moderátor Leoš Mareš vyvedl přítelkyni mezi piráty
08.09. 2016
Úspěšný český moderátor Leoš Mareš vyvedl svou přítelkyni Moniku Koblížkovou na kapitánskou párty na Náplavce. Že patří k nejlépe oblékaným celebritám u nás potvrdili svým sladěným outfitem. Svou vášeň pro módu se netají a společné nákupy si užívají. Leoš rozhodně nepatří k mužům, kteří neradi nakupují.

»Baví nás to, Monika se fashion věnuje i pracovně, rozumí tomu a společně si čas v obchodě umíme užít.« říká Leoš Mareš, kterého jsme potkali na pirátské lodi Captain Morgan.

Jednu z posledních open air akcí si nenechala ujít ani čerstvě zamilovaná modelka Tereza Budková, která potvrdila svůj vztah s naším předním hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem. Do Winipegu se modelka podívá asi častěji. Do svého šatníku bude muset pořídit pěknou teplou výbavičku, jak sama říká, je zmrzlík a v Kanadě se moc neohřeje.

»S Ondrou jsme spolu.« říká modelka. »Jsem šťastná.« dodává s úsměvem na rtech.

Veronika Kašáková, jenž se naplno věnuje svému nadačnímu fondu pro dětské domovy, dorazila se svým přítelem. »Konečně máme trochu volněji. Měla jsem spoustu práce s focením kalendáře pro nadační fond a taky jsme si moc neužili léto, protože Milan byl nemocný. Tak si to teď vynahradíme. Během týdne dvou bychom rádi odletěli někam k moři. Ještě nevíme kam, ale oba se na dovolenou těšíme. Léto jsme si moc neužili.« prozradila Veronika Kašáková.

Na pirátskou loď také zavítala modelka Dominika Mesarošová s přítelem nebo česká Cindy Crawford Zuzana Jandová. Na kapitánské párty vystoupil hudebník Xindl X a také skupina Jelen nebo třeba ATMO.
Obrázky ke článku
Moderátor Leoš Mareš vyvedl přítelkyni mezi pirátyModerátor Leoš Mareš vyvedl přítelkyni mezi pirátyModerátor Leoš Mareš vyvedl přítelkyni mezi piráty
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid