AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Monika Leová se orientuje i v noci - Novinky ve světě erotiky

Monika Leová se orientuje i v nocizpět

tisk TISK     email POSLAT
Monika Leová se orientuje i v noci
Monika Leová se orientuje i v noci
02.08. 2013
Letní prázdniny jsou sice v plném proudu, Česká Miss Earth a studentka statistiky Monika Leová ale týden získávala zápočty v krásném školním areálu VŠE v Dobronicích u Bechyně.

»Letos jsem tam byla už podruhé a opět jsem si to maximálně užila. Je to asi nejlepší týden z celých prázdnin, který je plný adrenalinu, skvělé atmosféry, super lidí a hlavně člověk vypne, oprostí se od světa a jen si užívá,« hodnotí Monika letní sportovní kurz VŠE. Celý týden byl program pečlivě naplánován od rána do večera a Monika spolu s dalšími studenty soutěžila například ve volejbalu, softballu, florbalu, fotbalu, badmintonu a závodila i na kánoích. Vše se hodnotilo a na konci týdne byl vyhlášen nejúspěšnější tým. Nešlo však jen o výsledky, všechny aktivity byly podle Moniky super. Na co ale nikdy nezapomene? »Asi nejsilnější zážitek byl opět noční orientační běh, kdy jsme jen s čelovkou na hlavě pobíhali po lese a hledali kontroly, někdy v opravdu nepřístupných terénech. Člověk je na konci závodu rád, že má oba kotníky v pořádku,« říká Monika, které za pár modřin ten týden rozhodně stál.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Monika Leová se orientuje i v nociMonika Leová se orientuje i v nociMonika Leová se orientuje i v nociMonika Leová se orientuje i v nociMonika Leová se orientuje i v nociMonika Leová se orientuje i v noci
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid