AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
spolecnik_150_150

Muž roku 2017: Moderátorka Klára Doležalová vynese šaty za desetitisíce. - Novinky ve světě erotiky

Muž roku 2017: Moderátorka Klára Doležalová vynese šaty za desetitisíce. zpět

tisk TISK     email POSLAT
Muž roku 2017: Moderátorka Klára Doležalová vynese šaty za desetitisíce.
Muž roku 2017: Moderátorka Klára Doležalová vynese šaty za desetitisíce.
18.08. 2017

Celostátní finále soutěže Muž roku 2017 se neúprosně blíží. 25. srpna v Městském divadle v Náchodě dvanáctka finalistů předvede své kvality a bude soutěžit o titul nejvyšší. Večerem bude diváky provázet ostřílená moderátorská dvojice z TV Prima Karel Voříšek a Klára Doležalová.


A právě krásná moderátorka má hodně napilno. V Krejčovství design by Valentina Armandi zkoušela hned dvoje šaty, ve kterých finálový večer bude moderovat.

»Muže roku moderuji poprvé. V minulých letech jsem byla vždycky zaneprázdněná a letos to tedy vyšlo. Jako každou ženu mne zajímalo, co na sebe. S Valentinou Armandi jsme si káply do noty. Nejdřív jsme si povídaly o tom, jaké by šaty měly být a probraly jsme barvy. Vybrala jsem si tyrkysovou a lososovou. Myslím si, že tyto barvy mi sluší a cítím se v nich dobře,« popisovala tvůrčí proces oblíbená moderátorka.

Pochlubila se Klára Doležalová svému moderátorskému parťákovi, co bude mít na finále Muže roku na sobě?

»Nejsem si jistá, ale myslím si, že ano. Prozradila jsem mu alespoň ty barvy. A protože ho velice dobře znám, pochvalu moc nečekám. My se vždycky sejdeme ve zprávách v televizi, mám třeba nové šaty a ptám se: Tak co? A on: Co jako? No sluší ti to, jako vždycky,« smála se Klára Doležalová.

Přestože moderátorka bydlí v Chorvatsku a do Čech jezdí za prací, na akci Muž roku 2017 ráda přijede. »Karel Voříšek už Muže roku moderoval, tak vím, že je to hodně o improvizaci. A za ty čtyři roky, co s ním moderuji zprávy a pracujeme spolu, dovedeme na sebe velice rychle reagovat. Bude to příjemná práce.«

Dvoje šaty od návrhářky Valentiny Armandi sedly Kláře Doležalové jako ulité. Vždyť na každých z nich strávila švadlena Monika Galhofovákolem stohodin práce.

»To je pravda, Monika se zapotila, ale výsledek stojí za to. Na Kláru se šilo výborně. Potřebovala jedny dlouhé a jedny krátké šaty a neměla ani žádné zvláštní požadavky. Vybrala si z předložených návrhů, domluvily jsme barvu, zohlednily šperky a líčení a šlo se šít,« řekla návrhářka a pokračovala, »Klára šaty dostane od nás darem, ale abyste měli představu, tak za jeden metr lososovékrajky dáte 5 tisíc korun a tyrkysová krajka se saténem se pohybuje kolem 3 tisíc korun a když k tomu přidáte práci a ostatní náležitosti vyšplhá se cena na 25 a 30 tisíc za jedny,« kalkulovala cenu šatů Valentina Armandi, která se soutěží Muž roku spolupracuje již poněkolikáté.

Obě dámy přinutily prezidenta soutěže usednout za šicí stroj a zkusit si, jaké to je, ušít alespoň jeden rovný steh. A přestože David Novotný pracoval pod nátlakem a pohrůžkou, byl spokojený.
»Ještě tak přišít si knoflík nebo zašít či spíše zadrátovat nějakou díru to jo, ale za šicím strojem sedím prvně v životě. Proto jsem rád, že šaty pro Kláru Doležalovou jdou mimo mne. Za ty roky spolupráce se mohu na Valentinu Armandi plně spolehnut. A pak také vím, že Klára a Karel jsou profesionálové a otázku vhodného oblečení mají v malíčku. Tady mám o starost méně,« s úlevou poznamenal David Novotný, který se s Klárou Doležalovou, Karlem Voříškem a Valentinou Armandi znovu setká na 25. srpna 2017 v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě na finále 18. ročníku soutěže Muž roku 2017.

Český vítěz Muže roku 2017 poletí reprezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Global, Mister Universe.

Foto: Muž roku
Obrázky ke článku
Muž roku 2017: Moderátorka Klára Doležalová vynese šaty za desetitisíce. Muž roku 2017: Moderátorka Klára Doležalová vynese šaty za desetitisíce. Muž roku 2017: Moderátorka Klára Doležalová vynese šaty za desetitisíce. Muž roku 2017: Moderátorka Klára Doležalová vynese šaty za desetitisíce. Muž roku 2017: Moderátorka Klára Doležalová vynese šaty za desetitisíce. Muž roku 2017: Moderátorka Klára Doležalová vynese šaty za desetitisíce.
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid