AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
hostes_150_150

Muž roku Jan Hájek: Dokonalá postava? Příroda! - Novinky ve světě erotiky

Muž roku Jan Hájek: Dokonalá postava? Příroda!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Muž roku Jan Hájek: Dokonalá postava? Příroda!
Muž roku Jan Hájek: Dokonalá postava? Příroda!
21.05. 2012
Jan Hájek uspěl v soutěži Muž roku, ale i když je o atraktivního modela zájem, daleko intenzivněji než modelingu se věnuje práci. Už od ukončení studia se zabývá projektovým, respektive dotačním managementem v oblasti evropských grantů a dotací. Jeho primární práce tak spočívá v hledání příležitostí pro spolufinancování projektů z různých oblastí prostřednictvím grantů. Honza přesunul své pracovní aktivity do Bratislavy také kvůli své slovenské přítelkyni Dominice.
»Za poslední rok se toho změnilo poměrně dost, hlavně v rámci profesního života. S přítelkyní pracujeme momentálně oba dva v Bratislavě a jsme velmi spokojení. Jsme spolu už třináct měsíců a téměř rok bydlíme společně. Tím největším současným plánem je stěhování do většího bytu,« prozradil Jan Hájek, který Dominiku považuje za ideální partnerku ve všech směrech a podle jeho slov se jich žárlivost určitě netýká. »Žárlivost je podle mého názoru určitým projevem nejistoty a tu my s Dominikou nemáme a hlavně si žádný důvod k žárlivosti nedáváme.« Honza se pyšní dokonalou postavou, za kterou vděčí matce přírodě. »Mám zřejmě dobrou genetiku a naštěstí diety držet nemusím. Podle mě je to opravdu jen o tom, že si člověk musí hlídat, co může ve kterou denní dobu beztrestně jíst.« K tomu si idol mnoha žen zajde dvakrát až třikrát týdně do fitness centra a díky dokonalým proporcím tak v poslední době mohl zazářit například na bratislavském Fashion Weekendu nebo nafotil kampaně pro tuzemské i zahraniční značky. Výhledově ho také čekají pracovní cesty do Tunisu a do Číny, ale velmi rád by i s Dominikou naplánoval co nejdříve nějakou dovolenou, při které by se jim podařilo úplně vypnout.
Poslední dny se ale musel Honza bez své přítelkyně obejít, protože byl jedinou známou českou tváří, kterou si vybral management londýnské značky F&F na svoji mezinárodní fashion show v Praze, na kterou se nacvičovalo několik dnů. »Samozřejmě jsem byl potěšen, když si mě britská módní značka F&F vybrala. Přivezli si totiž většinu modelů a modelek přímo z Anglie, čímž se kvalita samotné přehlídky ještě zvýšila a po několikadenních nácvicích musím přiznat, že všichni modelové jsou opravdoví profesionálové a velmi dobře se s nimi spolupracovalo,« upřesnil Muž roku po přehlídce a krátce na to už odjížděl za svojí partnerkou zpět.

Obrázky ke článku
Muž roku Jan Hájek: Dokonalá postava? Příroda!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid