AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
queens_150_150

Muž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřit - Novinky ve světě erotiky

Muž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřitzpět

tisk TISK     email POSLAT
Muž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřit
Muž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřit
08.09. 2010

Mužem roku 2010 se stal Jan Hájek (29) z Břeclavi, mezi slovenskými účastníky pak kraloval dvacetiletý Adam Barabáš z Dubnice nad Váhom. Na druhém místě v České republice a titul Mister International Czech Republic obdržel Jan Pochobradský. Celý večer se nesl ve znamení řady kuriozit, ale i dojemných okamžiků. Jak to tak u charitativních akcí již bývá zvykem...

Loni po volbě Muže roku 2009 přišla tragédie. Vítěz Martin Zach ochrnul jen den po svém vítězství a i letošní král Jan Hájek měl letos nehodu. Konkrétně na motorce. V červenci ji odnesl dvěma naštípnutými obratli. "Mám rád adrenalin, ale na příště už si budu dávat pozor," řekl Muž roku 2010, mezi jehož koníčky patří kromě rychlých kol i sport jakéhokoli druhu.

Mezi nejdojemnější scény a okolnosti akce patřila účast Martina Zacha, jemuž předal pořadatel David Novotný část výtěžku. Ochrnutý krasavec přijel s přítelkyní Niki. "Martin vypadá šťastně a Niki, ta má zlaté srdce," prohlásil pořadatel.

Letošní galavečer málem nestihla modelka Inna Puhajková. Přítelkyně Jaromíra Jágra cestou do Náchoda píchla pneumatiku a pořádně se zdržela. Kateřina Cajthamlová zase hledala skoro celý večer náučinici, kterou ztratila při příchodu do sálu. "Tady je tma a já nic nevidím," litovala, ale problém se nakonec vyřešil díky jednomu z návštěvníků, který náušnici náhodou objevil.

Velkým lákadlem akce bylo především pěvecké vystoupení Míši Noskové, která zpívala přítomným v devátém měsíci těhotenství. Během večera vystoupili kromě ní rovněž Jan Bendig, Miro Šmajda, Mária Čírová, Martina Balogová, Ali Amiri, Klára Zaňková, Ondřej Ruml, Two Voices či Tereza Bergmanová. Všichni sklidili ovace, stejně jako zcela noví moderátoři, kteří byli vskutku vtipní a šarmantní - Eva Decastelo a Bořek Slezáček. "Moc jsem se pobavila," pochvalovala si astroložka Dagmar Kludská.

Zdravici přednesli slovenský primátor Nitry Jozef Dvonč, senátor Petr Pakosta, poslankyně Hana Orgoníková či starostka města Hronova Hana Nedvědová. Všech dvanáct pánů získalo kosmetické balíčky Bioderma, hodinky Axcent of Scandinavia, boty Danea, spodní prádlo od XXL Europe, dárkové tašky od společnosti Medicom VIP dárkové balíčky od společnosti Salerm či zážitky od www.dreamzazitky.cz.

Celkový výtěžek činil 109 140 Kč a kromě části, kterou obdržel Martin Zach, byl rozdělen ve finanční a materiální podobě pro Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují, Ústav sociální péče v České Skalici, a Speciální pedagogické centrum.

Obrázky ke článku
Muž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřitMuž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřitMuž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřitMuž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřitMuž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřitMuž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřitMuž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřitMuž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřitMuž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřitMuž roku miluje adrenalin, ale bude se šetřit
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid