AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Muž roku. Pastva pro dámské oko... - Novinky ve světě erotiky

Muž roku. Pastva pro dámské oko...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Muž roku. Pastva pro dámské oko...
Muž roku. Pastva pro dámské oko...
22.06. 2011
Kdo se stane Mužem roku pro rok 2011? V Praze byli představeni slavnostně finalisté - celkem bude soutěžit šest českých a šest slovenských adeptů na letošní titul soutěže Muž roku ČR a Muž roku SR.
Finalisty přišly podpořit i Česká Miss 2010 Jitka Válková a finalistky Romana Pavelková s Julií Zugarovou. Nechyběl ani předloňský Muž roku Martin Zach, jehož upoutalo na invalidní vozík nešťastné zranění jen den po tehdejším triumfu.
Zach dorazil na představovačku přímo z rehabilitace. »Jsem rád, že jsem tady,« řekl a posrkával neperlivou vodu. »Na finále se těším, hlavně kluci neblbněte,« varoval finalisty Martin Zach, který v srpnu 2009 skákal na lyžích na rybníku Kačák, dopadl při tom na mělčinu a poranil si míchu.
Soutěž jako by byla celkově prokletá – vítěz z roku 2008 Miroslav Jech loni částečně ochrnul po borelióze, loňský král Jan Hájek se zase vážně zranil na motorce…
Český a slovenský vítěz Muže roku poletí opět reprezentovat své země na soutěž Mister International na podzim. Letos do České republiky na finále přiletí i vítěz tohoto klání Ryan Terry. Celým slavnostním večerem budou 26. srpna v Náchodě provázet Eva Decastelo a Veronika Nová.
Obrázky ke článku
Muž roku. Pastva pro dámské oko...Muž roku. Pastva pro dámské oko...Muž roku. Pastva pro dámské oko...Muž roku. Pastva pro dámské oko...Muž roku. Pastva pro dámské oko...Muž roku. Pastva pro dámské oko...Muž roku. Pastva pro dámské oko...
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid