AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
queens_150_150

Muž roku: ženské oko si přišlo na své! - Novinky ve světě erotiky

Muž roku: ženské oko si přišlo na své!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Muž roku: ženské oko si přišlo na své!
Muž roku: ženské oko si přišlo na své!
25.08. 2008
Je zvláštní, že o existenci soutěže Miss ČR vědí snad všichni, kdo mají jakous takous inteligenci, ale to, že existuje její paralela v podobě Muže roku, ví málokdo. A David Novotný přitom podobnou akci organizuje již podeváté.

Muž roku se volí v rámci dobročinné akce Den dobrých skutků, jejíž výtěžek každoročně putuje do dětských domovů a stacionářů po celé zemi. V Městském divadle doprovázel volbu nejkrásnějšího Čecha tříhodinový program, v jehož rámci vystoupili mj. Ali Amiri, Sisa Sklovska, Dasha, Klára Zaňková a další. Celé to moderovala Lucie Koňaříková-Salamé, která mohla poblahopřát dvěma vítězům.

Proč dvěma? Inu, je to prosté. Protože tentokrát se volil nejsympatičtější Čech a nejsympatičtější Slovák. Mužem roku se tak svorně stali podnikatel z Českých Budějovic Miroslav Jech (na levém snímku) a osobní trenér z Bratislavi Maritn Šmahel (vpravo). A podle názorů poroty byli Slováci letos sympatičtější a své české soky porazili doslova o parník. Ještě že na olympiádě v Pekingu byli Slováci nakonec horší...

Obrázky ke článku
Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!Muž roku: ženské oko si přišlo na své!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid