AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
hostes_150_150

Muži se dnes nejvíc stydí za velikost svého penisu - Novinky ve světě erotiky

Muži se dnes nejvíc stydí za velikost svého penisuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Muži se dnes nejvíc stydí za velikost svého penisu
Muži se dnes nejvíc stydí za velikost svého penisu
17.06. 2013
Na velikosti penisu záleží. Ale asi jen mužům. Záleží jim na tom údajně více v pánské šatně či na toaletě než se svou sexuální partnerkou. Pánové se totiž sledují a poměřují. Tvrdí to klinická psycholožka z Austrálie Annabel Chanová.

Při svých výzkumech zjistila, že muži mají největší mindráky ze svého penisu, až pak z tvaru postavy a nadváhy. Ale ne kvůli ženám, nýbrž kvůli očím jiných mužů.

Muži se mnohem víc stydí před příslušníky stejného pohlaví – v šatnách na bazénech či v posilovnách – kde se mohou pozorovat a srovnávat. Muži vnímají veliký penis jako symbol maskulinity. A ti, jimž příroda v tomto ohledu nadělila nemálo, se o to víc vystavují. Tím děsí a zahanbují jedince průměrné a podprůměrné.

»Muži, kteří se příliš zabývají velikostí svého pyje, tak činí jen málokdy kvůli obavám, že neuspokojí partnerku nebo že nebudou vypadat dost dobře jako sexuální partneři. Mnohem častěji se trápí s velikostí penisu kvůli soutěživosti s jinými muži. Mnozí se cítí méněcenní kvůli velikosti penisu v prostředích, kde je můžou vidět jiní muži, třeba v šatnách v posilovně,« tvrdí doktorka Annabel Chanová z Victoria University v Melbourne.

Gayové se krom velikosti penisu většinou cítí méněcenní ve chvíli, kdy nemají dokonalou svalnatou postavu. Většina mladých gayů ve městech tak pravidelně chodí pumpovat svaly do posilovny.
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid