AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
satine150x150

Muži zažili den volného výběhu - Novinky ve světě erotiky

Muži zažili den volného výběhuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Muži zažili den volného výběhu
Muži zažili den volného výběhu
13.09. 2011
V Belgii muži zažili den »volného výběhu«. Vyrazili totiž od rána ven bez spodního prádla. A důvod? Protest proti kastracím prasat!
Kastrovaný samec prasete se nazývá vepř. V Belgii ale o vepře nestojí. Chtějí tam mít kance. Každoročně je přitom vykastrováno na pět milionů malých kanečků krátce po narození, z nichž bez anestetik rychlým řezem učiní veterinář vepříky. Při vědomí, že prase cítí jako člověk, se není čemu divit, že belgičtí ochránci zvířat začali bojovat proti takové nehumánní a bolestivé kastraci. A vyzvali muže, aby si na podporu kanců nebrali spodní prádlo. »Nechte je viset!« hlásá slogan celé akce.
»Pomocí kampaně se snažíme přesvědčit farmáře, aby umožnili selátkům nechat jim viset varlata také. Doufáme, že se naší kampaně zúčastní široké masy, takže obchody přestanou prodávat maso z takto kastrovaných prasat,« uvedl před akcí Michel Vandenbosch, mluvčí společnosti Gaia bojující za práva zvířat.
Kampaň si své příznivce našla. Ti ale dostali i jedno varování proti případným nehodám. Totiž aby si vzali kalhoty bez zipu…
Obrázky ke článku
Muži zažili den volného výběhuMuži zažili den volného výběhuMuži zažili den volného výběhuMuži zažili den volného výběhuMuži zažili den volného výběhuMuži zažili den volného výběhu
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid